Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota IX


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Kiedy można spodziewać się szczegółowego kosztorysu? Jaki jest czas oczekiwania po złożeniu zamówienia na projekt ?

Dzień dobry,

projekt Dakota IX jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu pierwszego zamówienia rozpoczniemy opracowywanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość GOŚĆ

Witam

Dakota to piękny projekt cały czas ulepszana. Obserwuje ten projekt  cały czas.                                                                                                                                                                                                  Myślę  ,że strych jest ciekawym rozwiązaniem w tym projekcie  dodaje uroku i przyciąga nowych kupujących .                                                                                                                                         Czy rozważacie stworzenia projektu z  podpiwniczeniem   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lena

Witam,

czy mogę prosić o podanie wysokości elewacji frontowej garażu?!

Chodzi mi o wysokość od planowanego poziomu gruntu do okapu dachu. W warunkach zabudowy mam ograniczenie wysokości elewacji frontowej do 3,5 m. 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2020 o 12:04, Gość GOŚĆ napisał:

Witam

Dakota to piękny projekt cały czas ulepszana. Obserwuje ten projekt  cały czas.                                                                                                                                                                                                  Myślę  ,że strych jest ciekawym rozwiązaniem w tym projekcie  dodaje uroku i przyciąga nowych kupujących .                                                                                                                                         Czy rozważacie stworzenia projektu z  podpiwniczeniem   ?

Dzień dobry,

cieszymy się, że projekt Dakota spełnia Pani oczekiwania. Przekażemy propozycję wprowadzenia zmian architektom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Lena napisał:

Witam,

czy mogę prosić o podanie wysokości elewacji frontowej garażu?!

Chodzi mi o wysokość od planowanego poziomu gruntu do okapu dachu. W warunkach zabudowy mam ograniczenie wysokości elewacji frontowej do 3,5 m. 

Z góry dziękuję

Dzień dobry,

góra okapu jest na wysokości +3,60, dół +3,34.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Ula napisał:

Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć jakie są wymiary sypialni głównej w tym projekcie? 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 

Dzień dobry,

szerokość wynosi 398 cm, długość 406 cm (od drzwi do ściany 341 cm). Możemy Pani przesłać na maila zwymiarowany rzut z koncepcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

szerokość wynosi 398 cm, długość 406 cm (od drzwi do ściany 341 cm). Możemy Pani przesłać na maila zwymiarowany rzut z koncepcji.

Pozdrawiam

Dzień dobry, poproszę o przesłanie zwymiarowanego rzutu z koncepcji na email ula996@tlen.pl 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Aleksandra

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość wyburzenia ścian pokoju (15,2m2) na wprost wiatrołapu, aby była to otwarta przestrzeń jak we wcześniejszych projektach Dakota (Dakota I ; II ; III czy IV)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Aleksandra napisał:

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwość wyburzenia ścian pokoju (15,2m2) na wprost wiatrołapu, aby była to otwarta przestrzeń jak we wcześniejszych projektach Dakota (Dakota I ; II ; III czy IV)? 

Dzień dobry,

można wprowadzić taką zmianę do projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marta

Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowana projektem Dakota, razem z mężem zastanawiamy się nad Dakotą V i IX. Oba projekty są podobne (parter) i jesteśmy ciekawi różnicy w szacunkowych kosztach budowy między Dakotą IX z poddaszem, a Dakotą V. Poproszę o przesłanie zwymiarowanego rzutu z koncepcji Dakoty IX i V na adres e-mail: marta.martula@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Marta napisał:

Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowana projektem Dakota, razem z mężem zastanawiamy się nad Dakotą V i IX. Oba projekty są podobne (parter) i jesteśmy ciekawi różnicy w szacunkowych kosztach budowy między Dakotą IX z poddaszem, a Dakotą V. Poproszę o przesłanie zwymiarowanego rzutu z koncepcji Dakoty IX i V na adres e-mail: marta.martula@onet.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra
Dnia 3.05.2020 o 18:52, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

można wprowadzić taką zmianę do projektu.

Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź. Czy mogłabym prosić zatem o wysłanie zwymiarowanego rzutu na adres mailowy: a.wyszynskaa@gmail.com

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...