Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota IX


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2021 o 22:03, Gość Andrey napisał:

Dzień dobry

Proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków jak i innych ogólnodostępnych danych i ogólnego zestawienia materiałów  projektów DAKOTA IX i DAKOTA XI na adres odd1990@gmail.com

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Projekt Dakota XI jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowa początkiem grudnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość daniel2

Dzień dobry,

jestem zainteresowany Państwa projektem i chciałbym policzyć sobie szacunkowe koszty materiałów budowlanych potrzebnych do budowy stanu surowego tego domu, więc jeśli można to prosiłbym o przesłanie zwymiarowanych rzutów elewacji tego budynku. Rozważam również projekt "Magnolia" więc jeśli można to byłbym wdzięczny również za rzuty elewacji tego budynku.

Na koniec jeszcze jedno pytanie: Czy istnieje możliwość adaptacji projektu Dakota IX w taki sposób, aby stworzyć antresolę z widokiem na salon.

mój adres email daniel.zawadzki97@gmail.com

Pozdrawiam
Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 16:05, Gość daniel2 napisał:

Dzień dobry,

jestem zainteresowany Państwa projektem i chciałbym policzyć sobie szacunkowe koszty materiałów budowlanych potrzebnych do budowy stanu surowego tego domu, więc jeśli można to prosiłbym o przesłanie zwymiarowanych rzutów elewacji tego budynku. Rozważam również projekt "Magnolia" więc jeśli można to byłbym wdzięczny również za rzuty elewacji tego budynku.

Na koniec jeszcze jedno pytanie: Czy istnieje możliwość adaptacji projektu Dakota IX w taki sposób, aby stworzyć antresolę z widokiem na salon.

mój adres email daniel.zawadzki97@gmail.com

Pozdrawiam
Daniel

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały do obu projektów zostały wysłane na podany adres.

Przy obecnym układzie dachów nie ma możliwości zrobienia antresoli ze względu na zbyt niską wysokość w środkowej części oraz konstrukcję więźby nad salonem. Żeby wprowadzić taką zmianę należałoby podnieść ściankę kolankową w środkowej części (jak to zrobiono w prawej części domu) oraz przeprojektować konstrukcję dachu. Wygląd domu ulegnie znacznej zmianie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
Gość Jarek

Dzień dobry - super projekt. Bardzo mi się spodobał.

Czy można poprosić o darmową wersję z wymiarami tego projektu.

Z góry dziękuję.

PS

Adres mailowy: jarek.keyn@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...