Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karolina II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podobał mi się projekt Karolina, ale brakowało mi w nim 2 stanowiskowego garażu. A dziś patrzę - jest! Piękny! Poproszę - jeśli już są o przesłanie rysunków szczegółowych na effek1@wp.pl

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gość Effek napisał:

Podobał mi się projekt Karolina, ale brakowało mi w nim 2 stanowiskowego garażu. A dziś patrzę - jest! Piękny! Poproszę - jeśli już są o przesłanie rysunków szczegółowych na effek1@wp.pl

Dziękuję!

Witam
Projekt Karolina II aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość zmiany w projkecie

Dzień dobry .Mam pytanie czy na tym etapie mozliwe są jeszcze zmiany wewnatrz i na zewnatrz budynku skoro jest to koncepcja? dokladnie jestem zainteresowana projektem karolina II ale bardzo zależy mi na większym tarasie. Czy jest mozlwiwośc poszerzyć taras kosztem domu ?? Jaki wymiar ma taras w tym momencie? w projekcie karolina I wydaje się o wiele wiekszy.

Dodatkowo czy jest mozliwość podniesienia scxianki kolankowej na piętrze ponieważ chcelibyśmy wykorzystac to na siłownie i pokój dodatkowy.

Czy jest możliwośc zeby wstawić okno z przodu domu na gorze? tak jak jest od strony rekreacyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gość zmiany w projkecie napisał:

Dzień dobry .Mam pytanie czy na tym etapie mozliwe są jeszcze zmiany wewnatrz i na zewnatrz budynku skoro jest to koncepcja? dokladnie jestem zainteresowana projektem karolina II ale bardzo zależy mi na większym tarasie. Czy jest mozlwiwośc poszerzyć taras kosztem domu ?? Jaki wymiar ma taras w tym momencie? w projekcie karolina I wydaje się o wiele wiekszy.

Dodatkowo czy jest mozliwość podniesienia scxianki kolankowej na piętrze ponieważ chcelibyśmy wykorzystac to na siłownie i pokój dodatkowy.

Czy jest możliwośc zeby wstawić okno z przodu domu na gorze? tak jak jest od strony rekreacyjnej?

Dzień dobry,

zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.
Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.
Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
14 godzin temu, Gość Leszek napisał:

Witam proszę o przesłanie szczegółowych rzutów z wymiarami poszczególnych pomieszczeń Z góry dziękuję LESZEK WOŹNY leszekwozny@wp.pl

Dzień dobry,
Projekt Karolina II jest w fazie opracowywania dokumentacji technicznej. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.
Projekt będzie gotowy pod koniec listopada. Proszę o przypomnienie się w tym terminie o rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
15 godzin temu, Gość Karola napisał:

Witam. Prosiłabym tylko o podanie wysokości kondygnacji parterowej, od podłogi do sufitu. Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wysokość kondygnacji od podłogi do sufitu wynosi 268cm, jednak projekt Karolina II jest nowym w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Ostateczna wysokość kondygnacji może zatem różnić się o kilka centymetrów po opracowaniu dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, Gość Marek napisał:

Witam. Czy jest już może obliczona charakterystyka energetyczna dla tego projektu (Karolina II)?

Dzień dobry,

Dokumentacja techniczna do tego projektu jest w trakcie opracowania.

Jak tylko będzie gotowa, charakterystykę udostępnimy na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina
Witam. Przewidziano może w tym projekcie kanał wentylacyjny w kuchni do podłączenia wyciągu (okapy kuchennego)? Niestety na rysunkach nie widzę a wydaje mi się że w sytuacji kuchni połączonej z salonem taki kanał byłby potrzebny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Witam. Przewidziano może w tym projekcie kanał wentylacyjny w kuchni do podłączenia wyciągu (okapy kuchennego)? Niestety na rysunkach nie widzę a wydaje mi się że w sytuacji kuchni połączonej z salonem taki kanał byłby potrzebny.

Dzień dobry,

W projekcie przewidziano oddzielny kanał wentylacyjny dla kuchni oraz ewentualnie drugi do podłączenia okapu.

Są to anemostaty sufitowe i rury typu spiro zakończone kominkami wentylacyjnymi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Adam Sędziak

 

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem, czy mogę prosić o bardziej szczegółowe rysunki oraz jakieś informacje na temat ceny na adres adam.sedziak@interia.pl

z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Adam Sędziak napisał:

 

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem, czy mogę prosić o bardziej szczegółowe rysunki oraz jakieś informacje na temat ceny na adres adam.sedziak@interia.pl

z góry bardzo dziękuję.

Dzień dobry, materiały wyślemy w poniedziałek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...