Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karolina II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany projektem Karolinka II, mam tez pytanie czy jest mozliwość uwzglednienia na strychu w największym pokoju (lustrzane odbicie 20,4m²) łazienki i garderoby?

oraz ściany litej na andersoli zamiast otwartej powierzchni na salon. czy istnieje uwzględnienie Rekuperracji w projekcie?  Proszę o więcej informacji na temat tego projektu.

Dziękuję i pozdrawiam.

Patrick L.

Mój mail: nightxxx@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 godzin temu, Gość Nightxxx napisał:

Jestem zainteresowany projektem Karolinka II, mam tez pytanie czy jest mozliwość uwzglednienia na strychu w największym pokoju (lustrzane odbicie 20,4m²) łazienki i garderoby?

oraz ściany litej na andersoli zamiast otwartej powierzchni na salon. czy istnieje uwzględnienie Rekuperracji w projekcie?  Proszę o więcej informacji na temat tego projektu.

Dziękuję i pozdrawiam.

Patrick L.

Mój mail: nightxxx@interia.eu

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Projekt wentylacji mechanicznej można zakupić w cenie 615 zł + koszt wysyłki. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Projekt wentylacji mechanicznej można zakupić w cenie 615 zł + koszt wysyłki. 

Pozdrawiam

Nestety mojej uwadze umkął jeden szczegół, kat nachylenia dachu, tutaj jest tylko 25 stopni , u mnie wymagane jest min. 35 stopni. czy jest przwidziana mozliwośc zwiększenia kąta nachylenia, czy jest to już duża ingerencja w konstrukcję i statykę konstukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2020 o 16:20, Gość Nightxxx napisał:

Nestety mojej uwadze umkął jeden szczegół, kat nachylenia dachu, tutaj jest tylko 25 stopni , u mnie wymagane jest min. 35 stopni. czy jest przwidziana mozliwośc zwiększenia kąta nachylenia, czy jest to już duża ingerencja w konstrukcję i statykę konstukcji?

Dzień dobry,

można wprowadzić taką zmianę do projektu. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Gość Marcin_L

Witam,

Proszę o szczegółowe materiały na maila:

marcin.leszczewicz@gmail.com

 

Czy kosztorys + lista materiałów jest dostępna po zakupie projektu, czy osobno - jeżeli osobno to w jakiej cenie?

 

Serdecznie dziękuję

Marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Marcin_L napisał:

Witam,

Proszę o szczegółowe materiały na maila:

marcin.leszczewicz@gmail.com

 

Czy kosztorys + lista materiałów jest dostępna po zakupie projektu, czy osobno - jeżeli osobno to w jakiej cenie?

 

Serdecznie dziękuję

Marcin 

Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podany adres mailowy. 

Kosztorys - dostępny jest w cenie 861 zł brutto. Sprzedawany jest niezależnie od projektu. 

Zestawienie materiałów do stanu surowego - będzie dołączone bezpłatnie do zakupionego projektu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...