Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karol II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, Gość janusz napisał:

Dzień dobry, bardzo bym prosił o szczegółowe wymiary pomieszczeń domu janusz1410 @o2.pl

Dzień dobry,
Karol II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 7 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany projektem Karol II - odbicie lustrzane. Chciałbym się dowiedzieć, czy w tym projekcie, jest możliwość:

 1) ogrzewania domu pompą ciepła z instalacją podłogową,

2) zabudowania drzwi w garderobie,

3) połączenia pralni z łazienką o powierzchni 3,4 m2 w jedno pomieszczenie,

4) usytuowania spiżarni jak w projekcie Karol I tj. przy kuchni, a obok wc o powierzchni 1,9 m2 utworzenia garderoby.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Iza napisał:

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, pytanie jak dlugo czeka sie na projekt?Czy sa juz wymiary wewnętrzne pomieszczeń?kosztorys? Potrzebuje go dosyć pilnie . Dziekuje

Dzień dobry!

Projekt Karol II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi około 8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem Karol II - odbicie lustrzane. Chciałbym się dowiedzieć, czy w tym projekcie, jest możliwość:

 1) ogrzewania domu pompą ciepła z instalacją podłogową,

2) zabudowania drzwi w garderobie,

3) połączenia pralni z łazienką o powierzchni 3,4 m2 w jedno pomieszczenie,

4) usytuowania spiżarni jak w projekcie Karol I tj. przy kuchni, a obok wc o powierzchni 1,9 m2 utworzenia garderoby.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Joanna napisał:

Witam kiedy będą dostępne przykładowe zdjęcia urządzonych wnętrz z tego projektu? :)

Dzień dobry,

projekt Karol II jest nowością w naszej ofercie i aktualnie nie posiadamy do niego wizualizacji wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z projektem Karolina. Jest to podobny dom, który posiada już projekt wnętrz i z pewnością będzie dla Pani pomocny.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, jestem zainteresowany projektem Karol II. Czy jeśli zamówię taki projekt to jestem zobowiązany go zakupić mimo iż np. przekroczy nasz budżet jeśli chodzi o kosztorys? Czy można go oddać/wymienić na inny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Łukasz88 napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem Karol II. Czy jeśli zamówię taki projekt to jestem zobowiązany go zakupić mimo iż np. przekroczy nasz budżet jeśli chodzi o kosztorys? Czy można go oddać/wymienić na inny?

Dzień dobry,
Projekt Karol II jest w fazie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta przystąpimy do opracowania dokumentacji technicznej, a 2-3 tygodnie po jej zakończeniu stworzony jest kosztorys. Może Pan złożyć zamówienie projektu z adnotacją, że chciałby Pan otrzymać projekt wraz z kosztorysem. Płatność następuje bezpośrednio przy wysyłce gotowego projektu.
Na zapoznanie się z otrzymanym projektem ma Pan 14 dni, licząc od momentu odebrania przesyłki. W tym czasie może Pan go zwrócić w stanie nienaruszonym, bez podania przyczyny. Po upływie tego czasu, w ciągu 90 dni możliwa jest wymiana na inny projekt. Dokładnie jest to opisane na naszej stronie internetowej, w zakładce Informacje w punkcie Zwrot i wymiana projektu.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Łukasz88 napisał: Witam, jestem zainteresowany projektem Karol II. Czy jeśli zamówię taki projekt to jestem zobowiązany go zakupić mimo iż np. przekroczy nasz budżet jeśli chodzi o kosztorys? Czy można go oddać/wymienić na inny?
Dzień dobry, Projekt Karol II jest w fazie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta przystąpimy do opracowania dokumentacji technicznej, a 2-3 tygodnie po jej zakończeniu stworzony jest kosztorys. Może Pan złożyć zamówienie projektu z adnotacją, że chciałby Pan otrzymać projekt wraz z kosztorysem. Płatność następuje bezpośrednio przy wysyłce gotowego projektu. Na zapoznanie się z otrzymanym projektem ma Pan 14 dni, licząc od momentu odebrania przesyłki. W tym czasie może Pan go zwrócić w stanie nienaruszonym, bez podania przyczyny. Po upływie tego czasu, w ciągu 90 dni możliwa jest wymiana na inny projekt. Dokładnie jest to opisane na naszej stronie internetowej, w zakładce Informacje w punkcie Zwrot i wymiana projektu. Pozdrawiam!

Czy cena będzie również promocyjna (mam na myśli 300 zł taniej jak w promocji) jeśli projekt będzie gotowy dopiero za kilka tygodni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy jeśli zamówię projekt Karol II i będzie gotowy dopiero za kilka tygodni czy cena będzie nadal promocyjna? Co oznacza, że projekt jest w fazie koncepcji? Czy w momencie zakupu projektu dostaniemy wszelkie potrzebne materiały również z kosztorysami? Czy jest to projekt pod konkretny system ogrzewania jeśli chodzi o przekroje kominów? Czy istnieje możliwość ogrzewania np ekogroszkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gość Łukasz88 napisał:
Dzień dobry, Projekt Karol II jest w fazie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta przystąpimy do opracowania dokumentacji technicznej, a 2-3 tygodnie po jej zakończeniu stworzony jest kosztorys. Może Pan złożyć zamówienie projektu z adnotacją, że chciałby Pan otrzymać projekt wraz z kosztorysem. Płatność następuje bezpośrednio przy wysyłce gotowego projektu. Na zapoznanie się z otrzymanym projektem ma Pan 14 dni, licząc od momentu odebrania przesyłki. W tym czasie może Pan go zwrócić w stanie nienaruszonym, bez podania przyczyny. Po upływie tego czasu, w ciągu 90 dni możliwa jest wymiana na inny projekt. Dokładnie jest to opisane na naszej stronie internetowej, w zakładce Informacje w punkcie Zwrot i wymiana projektu. Pozdrawiam!


Czy cena będzie również promocyjna (mam na myśli 300 zł taniej jak w promocji) jeśli projekt będzie gotowy dopiero za kilka tygodni?

Witam,
Cena projektu obowiązuje z dnia złożenia zamówienia.
Przykładowo: może Pan złożyć zamówienie w najbliższych dniach w promocyjnej cenie. Wybiera Pan wówczas sposób opłaty: za pobraniem lub przelewem, a opłata następuje dopiero za kilka tygodni, gdy projekt będzie zakończony i gotowy do wysyłki.
Cena projektu przestanie być w promocji -300zł, gdy jego dokumentacja zostanie zakończona.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gość Łukasz88 napisał:

Chciałbym się zapytać czy jeśli zamówię projekt Karol II i będzie gotowy dopiero za kilka tygodni czy cena będzie nadal promocyjna? Co oznacza, że projekt jest w fazie koncepcji? Czy w momencie zakupu projektu dostaniemy wszelkie potrzebne materiały również z kosztorysami? Czy jest to projekt pod konkretny system ogrzewania jeśli chodzi o przekroje kominów? Czy istnieje możliwość ogrzewania np ekogroszkiem?

Witam,
Cena projektu przestanie być w promocji -300zł, gdy jego dokumentacja zostanie zakończona. Projekty w fazie koncepcji nie mają zakończonej dokumentacji technicznej - są w trakcie opracowania. Wspomniana promocja rekompensuje dłuższy czas oczekiwania na projekt.
Szczegółowe informacje o zawartości dokumentacji oraz o dodatkach znajdzie Pan na naszej stronie w zakładce: Informacje, w punkcie: Co zawiera projekt domu? Pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne.
Każdy nasz projekt zakłada ogrzewanie kotłem dwufunkcyjnym na gaz ziemny. Znajduje się on w pomieszczeniu gospodarczym. W ramach adaptacji projektu do działki można wprowadzić inny system ogrzewania, oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 10.11.2018 o 19:34, Gość Adrian napisał:

Jaki strop ??

Dzień dobry, projekt Karol II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Na etapie koncepcji założony został strop Teriva natomiast przy opracowywaniu dokumentacji może ulec zmianie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
10 godzin temu, Gość Marek napisał:

Witam ,proszę o wysłanie rysunków szczegółowych na adres email baszczyj@gmail.com

Dzień dobry, projekt Karol II jest w fazie opracowywania dokumentacji technicznej. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.
Projekt będzie gotowy w przyszłym tygodniu. Proszę o przypomnienie się w tym terminie o rysunki szczegółowe. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...