Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilian


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 10 months later...
Gość Natalia M.

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem domu Emilian. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe rzuty przekroju tego projektu oraz szacunkowy kosztorys i materiały z bardziej szczegółowa prezentacją projektu. Mój email to natipo23@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Natalia M. napisał:

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem domu Emilian. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe rzuty przekroju tego projektu oraz szacunkowy kosztorys i materiały z bardziej szczegółowa prezentacją projektu. Mój email to natipo23@wp.pl 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. Szacunkowe koszty budowy domu znajdują się pod projektem na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Gość tarnow

Witam jestem zainteresowany budową tego domu czy jest możliwość wysłanie bezpłatnie bardziej szczegółowego opisu z wymiarami wewnętrznymi i więcej materiału na temat tego domu? Mój adres hebdens08@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Gość tarnow napisał:

Witam jestem zainteresowany budową tego domu czy jest możliwość wysłanie bezpłatnie bardziej szczegółowego opisu z wymiarami wewnętrznymi i więcej materiału na temat tego domu? Mój adres hebdens08@interia.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
Gość Marcin

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem czy jest możliwość wysłania bardziej szczegółowego opisu z wymiarami wewnętrznymi i więcej materiału na temat tego domu na adres morich@op.pl ?

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem czy jest możliwość wysłania bardziej szczegółowego opisu z wymiarami wewnętrznymi i więcej materiału na temat tego domu na adres morich@op.pl ?

 

Dziękuję :)

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...