Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilian


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość zofia socha

Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków szczegółowych + kosztorys oraz inne bezpłatne materiały dla projektu Emilian 2G na adres e-mail:

dremar@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zofia socha

Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków szczegółowych + kosztorys oraz inne bezpłatne materiały dla projektu ( Emilian II)

na adres e-mail: dremar@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków szczegółowych + kosztorys oraz inne bezpłatne materiały dla projektu ( Emilian II) na adres e-mail: dremar@op.pl

Witam. Projekt Emilian II jest w trakcie opracowywania. Bardzo proszę o wysłanie zapytania o rysunki szczegółowe drogą mailową na info@dobredomy.pl w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Katarzyna

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem domu Emilian. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe rzuty przekroju tego projektu oraz szacunkowy kosztorys i materiały z bardziej szczegółowa prezentacją projektu. Adres e-mail: kasiabli@interia.eu Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem domu Emilian. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe rzuty przekroju tego projektu oraz szacunkowy kosztorys i materiały z bardziej szczegółowa prezentacją projektu. Adres e-mail: kasiabli@interia.eu Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani rysunki szczegółowe. Zestawienia materiałów i koszty budowy będą dostępne w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem domu Emilian. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe rzuty przekroju tego projektu oraz szacunkowy kosztorys i materiały z bardziej szczegółowa prezentacją projektu. Adres e-mail: luki8627@wp.pl Z góry dziękuje. Pozdrawiam.????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Łukasz napisał:

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem domu Emilian. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe rzuty przekroju tego projektu oraz szacunkowy kosztorys i materiały z bardziej szczegółowa prezentacją projektu. Adres e-mail: luki8627@wp.pl Z góry dziękuje. Pozdrawiam.????

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam,

Również jestem zainteresowana projektem Emilian II, prośba o przesłanie dostępnych materiałów (rzutów szczegółowych, kosztorysu itd.) na adres annaprofic@gmail.com

Czy ktoś z Państwa realizuje projekt? Czy mógłby się podzielić zdjęciami z prac? jakieś opinie, podpowiedzi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Anna napisał:

Witam,

Również jestem zainteresowana projektem Emilian II, prośba o przesłanie dostępnych materiałów (rzutów szczegółowych, kosztorysu itd.) na adres annaprofic@gmail.com

Czy ktoś z Państwa realizuje projekt? Czy mógłby się podzielić zdjęciami z prac? jakieś opinie, podpowiedzi?

Pozdrawiam

Dzień dobry, dzisiaj otrzyma Pani rysunki szczegółowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Patryk

Witam serdeczne. Rownież proszę o wysłąnie szczegółowych materiałów dotyczących projektu Emilian na adres patrykpretki@interia.pl 

Pozdrawiam i dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...