Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kalina II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xaveh
Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: xaveh@mailsource.info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Xaveh napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: xaveh@mailsource.info

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres ponownie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Monika W

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: mon.rapinczuk@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Monika W napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: mon.rapinczuk@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Krzysztof Jarosz

Dzień dobry.

Jestem zainteresowana projektem Kalina II , bardzo proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: avs.technik@gmal.com

 

pozdrawiam Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gość Krzysztof Jarosz napisał:

Dzień dobry.

Jestem zainteresowana projektem Kalina II , bardzo proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: avs.technik@gmal.com

 

pozdrawiam Jarosz

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

witam , czy istnieje mozliwosc zobaczenia tego projektu life ?

 

czy mozna ewentualnie skontaktowac sie z osoba co wybudowala taki dom ?

 

posiadacie moze takich klijentow , i czy mozna nawiazac z nimi jakis kontakt ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość kris napisał:

witam , czy istnieje mozliwosc zobaczenia tego projektu life ?

 

czy mozna ewentualnie skontaktowac sie z osoba co wybudowala taki dom ?

 

posiadacie moze takich klijentow , i czy mozna nawiazac z nimi jakis kontakt ?

 

pozdrawiam

Dzień dobry,

w związku z ochroną danych osobowych nie możemy udostępnić danych klientów, może któryś z inwestorów odezwie się do Pana pod tym postem. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Witam mozna prosić o wysł

Witam można prosić o wysłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych oraz zestawianie materiałów na maila polachowski.allegro@wp.pl ?

Pozdrawiam Piotr Polachowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Witam mozna prosić o wysł napisał:

Witam można prosić o wysłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych oraz zestawianie materiałów na maila polachowski.allegro@wp.pl ?

Pozdrawiam Piotr Polachowski

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość PAWEL B

WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PROJEKTEM KALINA 2 MOGE PROSIC O WYSLANIE KOSZTORYSU I RYSUNKOW SZCZEGOLOWYCH ORAZ ZESTAWIENIE MATERIALOW NA ADRES pawelbendkowski83@gmail.com  pozdrawiam Pawel Bendkowski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość PAWEL B napisał:

WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PROJEKTEM KALINA 2 MOGE PROSIC O WYSLANIE KOSZTORYSU I RYSUNKOW SZCZEGOLOWYCH ORAZ ZESTAWIENIE MATERIALOW NA ADRES pawelbendkowski83@gmail.com  pozdrawiam Pawel Bendkowski 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
43 minuty temu, Gość Aga napisał:

Witam, jestem zainteresowana projektem Kalina 2. Czy można prosić o wysłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych oraz zestawianie materiałów na maila? czako207@wp.pl 

Pozdrawiam :)

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Agnieszka
Dnia 6.01.2020 o 18:16, Gość kris napisał:

witam , czy istnieje mozliwosc zobaczenia tego projektu life ?

 

czy mozna ewentualnie skontaktowac sie z osoba co wybudowala taki dom ?

 

posiadacie moze takich klijentow , i czy mozna nawiazac z nimi jakis kontakt ?

 

pozdrawiam

Witam,

Również jestem ciekawa jak ten projekt wygląda na żywo, czekam prawie rok czasu na zdjęcia z realizacji, których nadal nie ma :/ Czy odezwał się do Pana jakiś inwestor ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: lukasnorge@gmail.com.

Jestem również ciekaw zdjęć już zrealizowanego projektu, zwłaszcza poddasza. Jeśli są dostępne proszę o podzielenie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pharus napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: lukasnorge@gmail.com.

Jestem również ciekaw zdjęć już zrealizowanego projektu, zwłaszcza poddasza. Jeśli są dostępne proszę o podzielenie się. 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...
13 godzin temu, Gość Projekt napisał:
Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II. Proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres email anetakopcik@o2.pl

Dzień dobry,

materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...