Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kalina II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu jeżeli to możliwe

Witam

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Kalina II. Projekt powinien być gotowy w połowie marca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Proszę o wysłanie darmowych materiałów, czy ten projekt mozna wykonac z drewnianym stropem?

Witam. Proszę podać adres mailowy w celu wysłania materiałów pokazowych do projektu, lub proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl. Rozpiętość stropu w domu KALINA II sięga 6m. Ponadto strop przenosi reakcje ze słupów więźby dachowej. W związku z tym uważam wykonanie stropu drewnianego za nieekonomiczne. Niemniej jednak zmiana taka jest możliwa do zaprojektowania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Gość aleksandra
witam czy mozna prosić o rysunki szczegółowe na meila ewka8811@op.pl i czy jest jakaś przykładowa aranżacja pomieszczen?
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek. Aktualnie nie posiadamy wizualizacji wnętrz dla domu Kalina II, są tylko dla domu Kalina. Pozdrawiam

dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: a.sajur@o2.pl dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość aleksandra napisał:
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek. Aktualnie nie posiadamy wizualizacji wnętrz dla domu Kalina II, są tylko dla domu Kalina. Pozdrawiam


dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: a.sajur@o2.pl dziękuję

Dzień dobry,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Sylwia Żyrkowska
Witam. Jestem zainteresowana projektem Kalina II , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres: sylwiazyrkowska@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Sylwia Żyrkowska napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem Kalina II , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres: sylwiazyrkowska@gmail.com

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelka z uproszczonym zestawieniem kosztów budowy zostały wysłane na podany adres.

Pełne kosztorysy dostępne są natomiast w naszej pracowni odpłatnie.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: matysiuk90@gmail.com. pozdrawiam i  dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość MadziaS napisał:

witam, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: matysiuk90@gmail.com. pozdrawiam i  dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: ania2130@interia.pl pozdrawiam i dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Ania. napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: ania2130@interia.pl pozdrawiam i dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Xaveh
Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: xaveh@mailsource.info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gość Xaveh napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: xaveh@mailsource.info

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...