Jump to content
Forum dobredomy.pl
Sign in to follow this  
Redaktor

Projekt Kalina II

Recommended Posts

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu jeżeli to możliwe

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Kalina II. Projekt powinien być gotowy w połowie marca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

Pozdrawiam

Guest Basia

Witam. Po opracowaniu będzie dostępny od ręki, czy czy również będzie jakis czas oczekiwania?

Witam. Po opracowaniu będzie dostępny od ręki, czy czy również będzie jakis czas oczekiwania?

Witam

Po opracowaniu dokumentacji projekt będzie dostępny od ręki.

Pozdrawiam

Guest Krystian

Witam,

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Kalina II LUSTRO na adres poczta5000@o2.pl

Pozdrawiam

Guest Cezary Górka

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu jeżeli to możliwe AbaratFCI@WP.PL

Guest Miłosz

Proszę o wysłanie darmowych materiałów, czy ten projekt mozna wykonac z drewnianym stropem?

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu jeżeli to możliwe AbaratFCI@WP.PL

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Kosztorys i zestawienia materiałowe do projektu są w trakcie opracowywania. Pozdrawiam.

Proszę o wysłanie darmowych materiałów, czy ten projekt mozna wykonac z drewnianym stropem?

Witam. Proszę podać adres mailowy w celu wysłania materiałów pokazowych do projektu, lub proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl. Rozpiętość stropu w domu KALINA II sięga 6m. Ponadto strop przenosi reakcje ze słupów więźby dachowej. W związku z tym uważam wykonanie stropu drewnianego za nieekonomiczne. Niemniej jednak zmiana taka jest możliwa do zaprojektowania. Pozdrawiam

Guest Ewa

witam czy mozna prosić o rysunki szczegółowe na meila ewka8811@op.pl i czy jest jakaś przykładowa aranżacja pomieszczen?

witam czy mozna prosić o rysunki szczegółowe na meila ewka8811@op.pl i czy jest jakaś przykładowa aranżacja pomieszczen?

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Aktualnie nie posiadamy wizualizacji wnętrz dla domu Kalina II, są tylko dla domu Kalina.
Pozdrawiam

Guest aleksandra
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek. Aktualnie nie posiadamy wizualizacji wnętrz dla domu Kalina II, są tylko dla domu Kalina. Pozdrawiam

dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: a.sajur@o2.pl dziękuję

17 godzin temu, Gość aleksandra napisał:
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek. Aktualnie nie posiadamy wizualizacji wnętrz dla domu Kalina II, są tylko dla domu Kalina. Pozdrawiam

dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: a.sajur@o2.pl dziękuję

Dzień dobry,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Karol
Witam. Jestem zainteresowany projektem Kalina II odbicie lustrzane, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres: majlo.ice@gmail.com

11 godzin temu, Gość Karol napisał:

Witam. Jestem zainteresowany projektem Kalina II odbicie lustrzane, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres: majlo.ice@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Guest Sylwia Żyrkowska
Witam. Jestem zainteresowana projektem Kalina II , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres: sylwiazyrkowska@gmail.com

14 godzin temu, Gość Sylwia Żyrkowska napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem Kalina II , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres: sylwiazyrkowska@gmail.com

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelka z uproszczonym zestawieniem kosztów budowy zostały wysłane na podany adres.

Pełne kosztorysy dostępne są natomiast w naszej pracowni odpłatnie.

Pozdrawiam

Guest MadziaS

witam, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: matysiuk90@gmail.com. pozdrawiam i  dziękuję

8 godzin temu, Gość MadziaS napisał:

witam, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: matysiuk90@gmail.com. pozdrawiam i  dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Ania.
Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: ania2130@interia.pl pozdrawiam i dziękuję.

5 godzin temu, Gość Ania. napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Kalina II odbicie lustrzane. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu i zestawień materiałowych na adres: ania2130@interia.pl pozdrawiam i dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Xaveh
Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: xaveh@mailsource.info

50 minut temu, Gość Xaveh napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina II , uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu, zestawień materiałowych oraz rysunków szczegółowych na adres e-mail: xaveh@mailsource.info

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Pozdrawiam.