Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marta

My właśnie adaptujemy projekt, stawiamy w kwietniu lub maju :) jeśli ktoś będzie miał pytania lub chciałby zobaczyc jak nam idzie zapraszam do kontaktu :) projekt najlepszy na świecie!

Pani Basiu, czy ruszyliście już z budową ? w jakim województwie buidujecie?

Pozdrawiam

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żaneta

My właśnie adaptujemy projekt, stawiamy w kwietniu lub maju :) jeśli ktoś będzie miał pytania lub chciałby zobaczyc jak nam idzie zapraszam do kontaktu :) projekt najlepszy na świecie!
Pani Basiu, czy ruszyliście już z budową ? w jakim województwie buidujecie? Pozdrawiam marta

Dzień dobry. Zastanawiamy się nad wyborem tego projektu. Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów wraz z wyceną na adres zania10@op.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Czy jest możliwość  zastosowania konstrukcji dachu w technologii wiązarów? Wymaga to zmian w projekcie?

Witam,

w projekcie Dakota IV można zastosować wiązary. Wymaga to zmian w konstrukcji dachu. Projekt wiązarów możemy Panu zaoferować jako dodatek (rozwiązanie alternatywne) do dokumentacji projektowej domu katalogowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Łukasz Smutek

Witam razem z żoną jesteśmy zdecydowani na budowę domu z projektu Dakota IV. Wcześniej jednak przed zakupem proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów + wyceny z góry bardzo dziękuję oto mój meil lukasz.smutek@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Dzień dobry. Rozważam budowę domu Dakota lub Dakota IV. Czy mógłbym prosić o bezpłatne materiały wraz z wycenami na adres r.jasinski85@gmail.com ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek

Dzień dobry

 

Jestem zainteresowany projektem Dakota IV. Czy można prosić o bezpłatne materiały?
Mój adres: bartosz.studenny@gmail.com.

 

I mam pytanie co do Państwa kosztorysów. Interesuje mnie opcja "pod klucz". Jak dużą poprawkę należy wziąć przy Państwa kalkulacjach? Czy to są wahania 10% czy większe?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Jestem zainteresowany projektem Dakota IV. Czy można prosić o bezpłatne materiały?

Mój adres: bartosz.studenny@gmail.com.

 

I mam pytanie co do Państwa kosztorysów. Interesuje mnie opcja "pod klucz". Jak dużą poprawkę należy wziąć przy Państwa kalkulacjach? Czy to są wahania 10% czy większe?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Wyceny kosztorysowe dla naszych projektów przygotowuje zewnętrzna firma kosztorysowa w oparciu o szczegółową dokumentację. Nie zajmujemy się budową domów, więc niestety nie mamy odnośnika do kosztów ponoszonych w rzeczywistości.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mateusz

Dzień Dobry, jesteśmy zainteresowani budową domu według projektu Dakota IV. Bardzo prosze o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres emgaj@interia.pl oraz informację czy jest mozliwość zmiany kąta nachylenia dachu na 30 stopni? Takie mamy wymagania w planie zagospodarowania przestrzennego. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, jesteśmy zainteresowani budową domu według projektu Dakota IV. Bardzo prosze o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres emgaj@interia.pl oraz informację czy jest mozliwość zmiany kąta nachylenia dachu na 30 stopni? Takie mamy wymagania w planie zagospodarowania przestrzennego. Pozdrawiam,

Dzień dobry,

Dzisiaj otrzyma Pan materiały dotyczące projektu.

W ramach adaptacji jest możliwość zmiany kąta nachylenia dachu. Zmiana konta nachylenia do 5 stopni nie wymaga zgody naszej pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Piotrek

Witam,

1) Czy istnieje możliwość takiej adaptacji projektu, aby zlikwidować/zamknąć zewnętrzny kominek i zamiast niego doprowadzić instalację gazową i zamontować na stałe grill gazowy do zabudowy?

2) Czy można tak zaadoptować taras, aby zrobić z niego całoroczny ogród zimowy (otwierany "na lato") z możliwością przebywania (grillowania) przez cały rok? Ewentualnie z tarasu zrobić zamknięty ogród zimowy i jako jego wydłużenie dorobić taras zewnętrzny niezadaszony (jako wyjście z ogrodu zimowego)? Nie wiem, czy to co napisałem ma sens?:) Chodzi mi tylko o tą część tarasu zadaszą, pod filarami.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Piotrek napisał:

Witam,

1) Czy istnieje możliwość takiej adaptacji projektu, aby zlikwidować/zamknąć zewnętrzny kominek i zamiast niego doprowadzić instalację gazową i zamontować na stałe grill gazowy do zabudowy?

2) Czy można tak zaadoptować taras, aby zrobić z niego całoroczny ogród zimowy (otwierany "na lato") z możliwością przebywania (grillowania) przez cały rok? Ewentualnie z tarasu zrobić zamknięty ogród zimowy i jako jego wydłużenie dorobić taras zewnętrzny niezadaszony (jako wyjście z ogrodu zimowego)? Nie wiem, czy to co napisałem ma sens?:) Chodzi mi tylko o tą część tarasu zadaszą, pod filarami.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Piotrek

Witam

W sprawie możliwości wprowadzenia zmian proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Paweł Kuklewski

Dzień Dobry, 

Czy mógłbym prosić o więcej materiałów tego projekty "Dakota IV" . Chodzi mi o rysunki techniczne, opisy rozwiązań, Wszystko to, o Państwo oferują jako bezpłatną prezentację.Oraz wszystko to czego nie ma na stronie. Z góry dziękuję i pozdrawiam 

pkuklewski@wp.pl

 

Pzweł Kuklewski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...