Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Irys


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Katarzyna

Dzień dobry,

 

Chciałam zapytać czy istnieje możliwość otrzymania rzutu projektu z wymiarami poszczególnych pomieszczeń?

Jeśli tak to proszę o przesłanie na adres: kasiaschmidt28@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Chciałam zapytać czy istnieje możliwość otrzymania rzutu projektu z wymiarami poszczególnych pomieszczeń? Jeśli tak to proszę o przesłanie na adres: kasiaschmidt28@o2.pl

Witam

 

Projekt Irys aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o odpowiedz kiedy projekt bedzie dostepny w sprzedazy

Witam

 

Projekt Irys aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, czy istnieje możliwość otrzymania rzutu projektu z wymiarami poszczególnych pomieszczeń? Jeśli tak to proszę o przesłanie na adres: jaro8925@wp.pl

Dzień dobry,

projekt Irys jest nowy w naszej ofercie. Jego dokumentacja techniczna zacznie być w opracowaniu po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta. Czas oczekiwania na projekt to około 8 tygodni od ewentualnego zamówienia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,   Proszę o informacje jaka jest wysokość parteru i poddasza.   Jacek
Witam Wysokość parteru - 2,7m Wysokość poddasza w najwyższym miejscu - do kalenicy - 2,7m Ścianka kolankowa - brak.   Pozdrawiam

Czy jest możliwość wprowadzenia zmian w projekcie, tak, by wysokość parteru wynosiła 2,9m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Czy istnieje wersja z poddaszem do zamieszkania?
Witam W projekcie przewidziana jest powierzchnia użytkowa na poddaszu - około  55m2. Na rzucie parteru zaznaczona jest też przerywaną linią sugerowana lokalizacja schodów.   Pozdrawiam

Czy jest gotowy projekt z układem poddasza czy tylko to zaznaczenie. Bardzo mocno odpowiada mi ten układ i spełnia bardzo dużo moich oczekiwań. Chętnie obejrzałbym całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gotowy projekt z układem poddasza czy tylko to zaznaczenie. Bardzo mocno odpowiada mi ten układ i spełnia bardzo dużo moich oczekiwań. Chętnie obejrzałbym całość.

Witam

Niestety nie mamy projektu poddasza - należałoby je odpowiednio zagospodarować na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam.

Czy jest możliwość zastosowania wiązarów? i czy posiadacie już dokumentację techniczną?

Jestem zainteresowana tym projektem,czy był on już realizowany? :rolleyes:

Witam, Niedawno rozpoczęliśmy prace nad dokumentacją techniczną domu IRYS. Projekt przygotowywany jest właśnie przy zastosowaniu wiązarów dachowych firmy MITEK. Planowany termin ukończenia dokumentacji to druga połowa października. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Niedawno rozpoczęliśmy prace nad dokumentacją techniczną domu IRYS. Projekt przygotowywany jest właśnie przy zastosowaniu wiązarów dachowych firmy MITEK. Planowany termin ukończenia dokumentacji to druga połowa października. Pozdrawiam

witam.

czyli na tą chwilę ,nie mogę kupić tego projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...