Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Irys


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Gość michal173 napisał:

Witam, Prosze o przesłanie kosztorysu oraz rysunków szczegółowych na maila djmichal173@op.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Patryk napisał:

Witam serdecznie , proszę o informacje czy dom może być wykonany w technologii szkieletowej . I też proszę o kosztorys oraz rysunki . patryk.lyoness@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Na etapie adaptacji można zmienić technologie na szkieletową, nasza pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Monika Ł.
Witam, Czy byłaby możliwość wysłania kosztorysu projektowego, rysunku wraz z wymiarami, zestawienia materiałów do projektu Irys. Zastanawiam się na zakupem i muszę zadecydować między trzema projektami, dlatego potrzebuję więcej informacji żeby podjąć decyzję. Mój mail monialada@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Monika Ł. napisał:

Witam, Czy byłaby możliwość wysłania kosztorysu projektowego, rysunku wraz z wymiarami, zestawienia materiałów do projektu Irys. Zastanawiam się na zakupem i muszę zadecydować między trzema projektami, dlatego potrzebuję więcej informacji żeby podjąć decyzję. Mój mail monialada@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę powiedzieć jaki jest czas realizacji projektu od momentu zakupu gotowego projektu. Poproszę zestaw rysunków szczegółowych, zestawienie materiałów i ogólnie wszystkie dostępne za darmo materiały na adres beatak19@wp.pl Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Beata napisał:

Witam. Proszę powiedzieć jaki jest czas realizacji projektu od momentu zakupu gotowego projektu. Poproszę zestaw rysunków szczegółowych, zestawienie materiałów i ogólnie wszystkie dostępne za darmo materiały na adres beatak19@wp.pl Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Wiktor Ha.
Dzień dobry! Poproszę o przesłanie na adres wwrzosowski@wp.pl rysunków z wymiarami oraz możliwe do uzyskania zestawienie, może być szacunkowe, kosztów budowy. Bardzo mocno zastanawiam się nad wyborem tego właśnie projektu (Irys).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Wiktor Ha. napisał:

Dzień dobry! Poproszę o przesłanie na adres wwrzosowski@wp.pl rysunków z wymiarami oraz możliwe do uzyskania zestawienie, może być szacunkowe, kosztów budowy. Bardzo mocno zastanawiam się nad wyborem tego właśnie projektu (Irys).

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Iza napisał:

Witam, zastanawiam się nad zakupem między dwoma projektami Irysem oraz Dawidem v. Bardzo proszę o zestawienie kosztów budowy projektu irys na adres iza16102@onet.pl

Dzień dobry, pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieje, że podane ceny przybliżą koszt inwestycji.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Witam, Podoba nam się projekt domu IRYS serdeczna prośba o przesłanie bezpłatnych materiałów kosztów budowy na adres marcinjasinski69@gmial.com. Dziękuję i Pozdrawiam

Dzień dobry, w załączniku przesyłam rysunki oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...