Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tuliusz Nowy


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rzutów parteru i poddasza na email: ewelkaj22Awp.pl

Witam

 

Projekt Tuliusz Nowy aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jaka jest wysokość ścianki kolankowej?

Dzień dobry,

projekt Tuliusz Nowy jest w fazie koncepcji, z której wynika, że ścianka kolankowa po wykończeniu będzie miała wysokość: 56cm. Dokumentacja techniczna projektu zostanie opracowana po zamówieniu przez pierwszego Klienta. Dlatego ostateczna wysokość może ulec zmianom.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Magda

Witam, Jestem zainteresowana kupnem projektu, lecz chciałabym uprzednio zobaczyć szczegółowe rysunki i kosztorys. Czy mogę prosić o przesłanie ich na adres: m.te@onet.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowana kupnem projektu, lecz chciałabym uprzednio zobaczyć szczegółowe rysunki i kosztorys. Czy mogę prosić o przesłanie ich na adres: m.te@onet.pl ?

Dzień dobry,

dokumentacja techniczna tego projektu właśnie została zakończona. W dniu dzisiejszym prześlę Pani rysunki szczegółowe. Natomiast koszty budowy będą dopiero opracowane i za około 2 tygodnie pojawią się w tabelce "KOSZTY" na stronie internetowej.

Pełne kosztorysy w naszej ofercie są odpłatne i mamy ich cztery rodzaje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jadzia

Witam. Czy ja również mogę poprosić o rysunki szczegółowe projektu na jadziamr@gmail.com ? Bardzo mi się podoba :-) Jeszcze moje pytanie - powierzchnia użytkowa na poddaszu liczona jest w jaki sposób? Czy można prosić o powierzchnię użytkową i po podłodze? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ja również mogę poprosić o rysunki szczegółowe projektu na jadziamr@gmail.com ? Bardzo mi się podoba :-) Jeszcze moje pytanie - powierzchnia użytkowa na poddaszu liczona jest w jaki sposób? Czy można prosić o powierzchnię użytkową i po podłodze? Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Na rzucie poddasza podane są powierzchnie użytkowe oraz po podłodze dla każdego z pomieszczeń.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Jadzia

Witam. Czy ja również mogę poprosić o rysunki szczegółowe projektu na jadziamr@gmail.com ? Bardzo mi się podoba :-) Jeszcze moje pytanie - powierzchnia użytkowa na poddaszu liczona jest w jaki sposób? Czy można prosić o powierzchnię użytkową i po podłodze? Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Na rzucie poddasza podane są powierzchnie użytkowe oraz po podłodze dla każdego z pomieszczeń.   Pozdrawiam

Witam ponownie. Dziękuję za otrzymane materiały. Mam jednak jeszcze kilka pytań: czy wysokość ścianki kolankowej -tak jak wcześniej pisaliście- wynosi 56 cm? Czy posiadacie ten projekt również w wersji bez wykuszu na dole? Od jakiej wysokości liczona jest powierzchnia użytkowa na poddaszu? Czy dostępny jest już wstępny kosztorys tego projektu?Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dziękuję za otrzymane materiały. Mam jednak jeszcze kilka pytań: czy wysokość ścianki kolankowej -tak jak wcześniej pisaliście- wynosi 56 cm? Czy posiadacie ten projekt również w wersji bez wykuszu na dole? Od jakiej wysokości liczona jest powierzchnia użytkowa na poddaszu? Czy dostępny jest już wstępny kosztorys tego projektu? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Witam

czy wysokość ścianki kolankowej -tak jak wcześniej pisaliście- wynosi 56 cm? - ścianka kolankowa wysoka jest na 76,5cm

Czy posiadacie ten projekt również w wersji bez wykuszu na dole? - projekt podobny, ale bez wykusza to Tuliusz

Od jakiej wysokości liczona jest powierzchnia użytkowa na poddaszu? - możemy przyjąć, że powierzchnia użytkowa to powierzchnia, przy której wysokość pomieszczeń nie schodzi poniżej 1,9m

Czy dostępny jest już wstępny kosztorys tego projektu? - wyceny kosztorysowe powinny być gotowe do końca czerwca 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, Jestem zainteresowany kupnem projektu, lecz chciałbym uprzednio zobaczyć szczegółowe rysunki i kosztorys. Czy mogę prosić o przesłanie ich na adres: michal.czeczotka@gmail.com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...