Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maksymilian II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Maksymilian

Witam . Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na kafarszczak88@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Maksymilian II

Witam, czy jest tu ktoś, kto zrealizował projekt Maksymilian II i mieszka w tym domu już jakiś czas? Mam pytanie w kwestii praktycznej, a mianowicie, czy doświetlenie sypialni na piętrze (te po 14 m.2 ) poprzez okna dachowe jest absolutnie niezbędne, czy można je sobie darować?

Dziękuję za podzielenie się opinią, pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Maksymilian II napisał:

Witam, czy jest tu ktoś, kto zrealizował projekt Maksymilian II i mieszka w tym domu już jakiś czas? Mam pytanie w kwestii praktycznej, a mianowicie, czy doświetlenie sypialni na piętrze (te po 14 m.2 ) poprzez okna dachowe jest absolutnie niezbędne, czy można je sobie darować?

Dziękuję za podzielenie się opinią, pozdrawiam.

 

Dzień dobry,

okna dachowe są w tym przypadku niezbędne do zapewnienia odpowiedniego oświetlenia pomieszczenia według Warunków Technicznych. Można również powiększyć okna balkonowe, żeby zachować odpowiedni stosunek powierzchni szklenia do powierzchni pokoju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Kosz budowy 2020

Dzień dobry, po otrzymaniu dodatkowych dokumentów zauważyłam że koszty budowy podane w projekcie są z 2017 r. Czy są Pańswto w stanie oszacować jak zmieniły się te koszty w stosunku do roku 2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Kosz budowy 2020 napisał:

Dzień dobry, po otrzymaniu dodatkowych dokumentów zauważyłam że koszty budowy podane w projekcie są z 2017 r. Czy są Pańswto w stanie oszacować jak zmieniły się te koszty w stosunku do roku 2020?

Dzień dobry,

należy doliczyć około 15-20 % ceny budowy domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych informacji na temat projektu (wysokość ścianki kolankowej, rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów) na adres pawel.kolbiarz@gmail.com. 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych informacji na temat projektu (wysokość ścianki kolankowej, rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów) na adres pawel.kolbiarz@gmail.com. 

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Prośba napisał:

Witam, Czy mogę prosić o rysunki szczegółowe projektu Maksymilian 2 głównie chodzi mi o fundamenty na adres krzys-siwy@wp.pl

Pozdrawiam

 
  •  

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. Nie udostępniamy materiałów konstrukcyjnych do projektów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...