Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Dzień dobry,

Interesuje mnie zakup projektu Bianka II, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, wszelkich darmowych materiałów oraz kosztorysu na adres agrnce03@gmail.com . Mam również pytanie, czy istnieje możliwość zaadaptowania poddasza w tym projekcie aby zyskać parę dodatkowych pokoi?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Wojciech napisał:

Dzień dobry ,interesuje mnie kosztorys przybliżony etapami budowy z góry dziękuję,     mail. Kowalczyk5555@gmail.com

Dzień dobry,

kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Cena stanu surowego wynosi 74 zł + koszt wysyłki, stanu wykończonego 305 zł + koszt wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Artur napisał:

Dzień dobry,

Interesuje mnie zakup projektu Bianka II, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, wszelkich darmowych materiałów oraz kosztorysu na adres agrnce03@gmail.com . Mam również pytanie, czy istnieje możliwość zaadaptowania poddasza w tym projekcie aby zyskać parę dodatkowych pokoi?

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Projekt Bianka II jest domem parterowym. W projekcie zastosowano również prefabrykowaną więźbę dachową co uniemożliwia adaptacje poddasza przy zachowaniu obecnej konstrukcji dachu. Należałoby wprowadzić szereg zmian do projektu takich jak np. zmiana kąta nachylenia dachu lub podwyższenie ścianki kolankowej co wpłynie na wygląd bryły w znacznym stopniu. Radzimy wybrać inny, podobny projekt z możliwością adaptacji poddasza takie jak np. Karol II, III, IV, VI w odbiciu lustrzanym, Fabia VII.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość bianka 2
Dobry wieczór,
czy ktoś z Państwa może buduje/ wybudował dom Bianka 2 i podzieli się dobrymi radami, zmianami jakich dokonał i/lub fotkami?! a może w okolicach Wrocławia?
pozdrawiam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam, czy istnieje możliwość przesłania mailem wymiarów pomieszczeń domu lub chociaż wymiarów łazienki (6,6m)? Proszę również o odpowiedź czy istnieje możliwość zmiany projektu poprzez dobudowanie dodatkowego pokoju z małą łazienką (ok 26m całość, w kwadracie) od strony salonu, graniczącego ze ścianą kuchni?

 

Proszę o odpowiedź jadwigaska1@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość jadwiga napisał:

Witam, czy istnieje możliwość przesłania mailem wymiarów pomieszczeń domu lub chociaż wymiarów łazienki (6,6m)? Proszę również o odpowiedź czy istnieje możliwość zmiany projektu poprzez dobudowanie dodatkowego pokoju z małą łazienką (ok 26m całość, w kwadracie) od strony salonu, graniczącego ze ścianą kuchni?

 

Proszę o odpowiedź jadwigaska1@interia.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Wszelkie zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagodakacz

Witam,

Jestem zainteresowana zakupem projektu Bianka II, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, wszelkich darmowych materiałów  na adres jagodakacz@o2.pl . 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość jagodakacz napisał:

Witam,

Jestem zainteresowana zakupem projektu Bianka II, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, wszelkich darmowych materiałów  na adres jagodakacz@o2.pl . 

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michał

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany Państwa projektem Bianka II, bardzo proszę o przesłanie wszystkich dostępnych, nieodpłatnych materiałów na adres mihnova@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Michał napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany Państwa projektem Bianka II, bardzo proszę o przesłanie wszystkich dostępnych, nieodpłatnych materiałów na adres mihnova@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

Michał

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Karol

Dzień dobry,

Mógłbym prosić o przesłanie kompletu nieodpłatnych dokumentów do projektu Bianka II na adres email: kar_olek@poczta.fm ?

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...