Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nela IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, czy Państwa zdaniem zmiana kąta nachylenia dachu na wynikające z MPZP 30 stopni "pogorszy" wygląd domku?? Istnieje jakakolwiek możliwość "podpatrzenia" jak by to wyglądało?? Chciałabym uniknąć sytuacji, że po zakupie projektu i jego adaptacji dom nie będzie mi się podobał... Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy Państwa zdaniem zmiana kąta nachylenia dachu na wynikające z MPZP 30 stopni "pogorszy" wygląd domku?? Istnieje jakakolwiek możliwość "podpatrzenia" jak by to wyglądało?? Chciałabym uniknąć sytuacji, że po zakupie projektu i jego adaptacji dom nie będzie mi się podobał... Dziękuję i pozdrawiam

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o wysłanie wymiarów projektu. Interesują mnie również orientacyjne koszty budowy poszczególnych etapów: paula.urbanowicz17@gmail.com Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zestawienia kosztorysowe powinny być dostępne pod koniec sierpnia – dopiero zleciliśmy wycenę dla tego projektu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogą coś Państwo napisać jaki jest kolor elewacji?

Dzień dobry,

W projekcie Nela IV został zastosowany na elewacjach tynk w kolorze białym, płytki kamienne w kolorze szarym, deska elewacyjna drewnopodobna w kolorze jasny dąb oraz płyty elewacyjne typu HPL w kolorze jasny dąb. Natomiast cokół został pokryty tynkiem mozaikowym w kolorze szarym.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogą coś Państwo napisać jaki jest kolor elewacji?
Dzień dobry, W projekcie Nela IV został zastosowany na elewacjach tynk w kolorze białym, płytki kamienne w kolorze szarym, deska elewacyjna drewnopodobna w kolorze jasny dąb oraz płyty elewacyjne typu HPL w kolorze jasny dąb. Natomiast cokół został pokryty tynkiem mozaikowym w kolorze szarym. Pozdrawiam!

Ale chyba nie jest to typowa biel, a raczej jakiś jej odcień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jestem zainteresowana projektem Nela IV i prosiłabym o przesłanie na e-mail informacji: szczegóły kosztorysu, metraż zadaszonego tarasu, wymiary pomieszczeń i wszelkie pomocne materiały, które pomogą mi się zdecydować na ten projekt.

Z góry dziękuje.
Kontakt: bmadej90@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowana projektem Nela IV i prosiłabym o przesłanie na e-mail informacji: szczegóły kosztorysu, metraż zadaszonego tarasu, wymiary pomieszczeń i wszelkie pomocne materiały, które pomogą mi się zdecydować na ten projekt.

Z góry dziękuje.

Kontakt: bmadej90@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fajny dom. Szkoda, że nie ma projektu w konstrukcji szkieletowej. Ogólnie niezłe i fajnie pomyślane projekty.

Dzień dobry,

W naszej ofercie wszystkie domy są w technologii tradycyjnej murowanej. Niestety nie podejmujemy się przeprojektowania projektu na technologię szkieletową ciesielską. Rozwiązania technologiczne często różnią się od siebie w zależności wykonawcy. Jeśli byłby Pan zainteresowany technologią prefabrykowaną szkieletową to proponujemy kontakt z firmą np. Wolf System.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny dom. Szkoda, że nie ma projektu w konstrukcji szkieletowej. Ogólnie niezłe i fajnie pomyślane projekty.
Dzień dobry, W naszej ofercie wszystkie domy są w technologii tradycyjnej murowanej. Niestety nie podejmujemy się przeprojektowania projektu na technologię szkieletową ciesielską. Rozwiązania technologiczne często różnią się od siebie w zależności wykonawcy. Jeśli byłby Pan zainteresowany technologią prefabrykowaną szkieletową to proponujemy kontakt z firmą np. Wolf System. Pozdrawiam!

Dziękuję za odpowiedź. Chciałbym jeszcze raz wyrazić uznanie dla projektantów i ich projektów - eleganckich i funkcjonalnych. Podpatrzyłem u Państwa wiele dobrych rozwiązań. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...