Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alabama IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 194
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proszę o szczegółowe informacje dotyczące kosztorysu budowy projektu alabama 3 i 4

Witam

Oba te projekty są nowościami.

Alabama III jest koncepcją, co oznacza że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Alabama IV aktualnie jest w trakcie opracowania. Projekt powinien być gotowy na koniec marca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Dzień dobry, bardzo podoba mi się ten projekt, jest dokładnie taki jakiego szukam z wyjątkiem jednej rzeczy. Chciałabym, aby wejście do domu było zadaszone jak w wersji III. W wersji III natomiast nie podoba mi się otwarta kuchnia. Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest zastosowanie w wersji IV zadaszenia całego wejścia wzdłuż garażu (jak w wersji III) nie zmieniając nic innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo podoba mi się ten projekt, jest dokładnie taki jakiego szukam z wyjątkiem jednej rzeczy. Chciałabym, aby wejście do domu było zadaszone jak w wersji III. W wersji III natomiast nie podoba mi się otwarta kuchnia. Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest zastosowanie w wersji IV zadaszenia całego wejścia wzdłuż garażu (jak w wersji III) nie zmieniając nic innego. 

Witam. Zmiana taka jest możliwa do zaprojektowania. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pani wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Grzegorz

Witam. Jestem zainteresowany projektem , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków na adres grzegorzkaminski476@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam. Jestem zainteresowany projektem , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków na adres bocian2906@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anna

Witam czy ktos jest w trakcie budowy tego domku czy mozna prosic o zdjecia i kosztorys tego projektu Moze ktos buduje ten dom w wojewodztwie podlaskim; Bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany projektem , proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków na adres bocian2906@wp.pl

Witam

 

Rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Dopiero zleciliśmy opracowanie wycen kosztorysowych dla domu Alabama IV – powinny być gotowe do końca maja 2017r.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Paweł Z

Witam, jestem zainteresowany kupnem projektu, czy mogę prosić o wysłanie kosztorysu, zestawienie materiałów oraz projektów na adres Inzynier09@wp.pl, jeżeli spełnia warunki zabudowy to napewno zakupie ten projekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...