Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Talita

Recommended Posts

Guest Gomez

Witam, proszę o wysłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku,i czy będzie dostępna wizualizacja wnętrza ?

pijok16@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Witam, proszę o wysłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku,i czy będzie dostępna wizualizacja wnętrza ? pijok16@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Talita. Projekt powinien być gotowy w I połowie lutego - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

Pozdrawiam

Guest Gomez

Witam, poproszę o wysłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku, na pijok16@poczta.onet.pl 

dziękuje 

Witam, poproszę o wysłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku, na pijok16@poczta.onet.pl 

dziękuje 

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest artur

witam poproszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku na artek2@tlen.pl dziekuje i pzdr.

witam poproszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku na artek2@tlen.pl dziekuje i pzdr.

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Agata

Witam, poproszę o wysłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku, na agt07@wp.pl dziękuje

Witam, poproszę o wysłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku, na agt07@wp.pl dziękuje

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Mateusz

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na

adres, marzec@onet.eu 

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na

adres, marzec@onet.eu 

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Guest Grzegorz

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres, grzegoorz.b@wp.pl, dziekuje.

Grzegorz

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres, grzegoorz.b@wp.pl, dziekuje. Grzegorz

Witam

Pozdrawiam

Guest Klaudia

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres, grzegoorz.b@wp.pl, dziekuje. Grzegorz
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam serdecznie,Jeszcze nie tak dawno prosiłam o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Adele. Dziś proszę o Talite :) Moje plany się zmieniły, a Talita wydaje się byż bardziej funkcjonalna, gdyż posiada dużą kuchnię i spiżarnię.Proszę o przesłanie materiałów na adres yassou2@op.plpozdrawiam,Klaudia

Witam serdecznie, Jeszcze nie tak dawno prosiłam o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Adele. Dziś proszę o Talite :) Moje plany się zmieniły, a Talita wydaje się byż bardziej funkcjonalna, gdyż posiada dużą kuchnię i spiżarnię. Proszę o przesłanie materiałów na adres yassou2@op.pl pozdrawiam, Klaudia

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Pozdrawiam

Guest pawel

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres ludwiczek07@o2.pl

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres ludwiczek07@o2.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Jacek

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku,na adres jacek0805w@tlen.pl. dziękuję.

Witam jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków budynku,na adres jacek0805w@tlen.pl. dziękuję.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Guest Wojtek

Dzień dobry, jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków domu na adres mwojtek@onet.eu

Dzień dobry, jestem zainteresowany realizacja tego projektu proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków domu na adres mwojtek@onet.eu

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały pomocnicze. Pozdrawiam

Guest Marcin

Dzień dobry, Wybraliśmy ten projekt... proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków domu na adres asinmp@vp.pl

Dzień dobry, Wybraliśmy ten projekt... proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu i rysunków domu na adres asinmp@vp.pl

Witam

Pozdrawiam