Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Talita


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Gość Oksana napisał:

Dzień dobry, czy mogłabym poprosić również o szczegółowe rysunki budynku oraz kosztorys projektu Talita? 

E-mail: will1606@wp.pl

Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

14 godzin temu, Gość Sebastian napisał:

Witam. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z podanymi wymiarami pomieszczeń i kosztorysu na adres sebasurma@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika
Dnia 26.05.2020 o 14:11, Gość Jacek napisał:

20190914_183726.thumb.jpg.851677d09acf820eedf1e39005a982a9.jpgO to moja realizacja projektu Talita

20190914_183726.jpg

Witam. Gdzie się Pan buduje? Czy mógłby Pan podesłać więcej zdjęć? Interesuje mnie jak wygląda dom z przodu. 

Podaje maila: mmonika12348@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 8.05.2019 o 09:40, Gość Jaco napisał:

Witam realizuje budowę domu talita chętni po zdjęcia budynku na stan surowy zamknięty proszę pisać.

Witam, czy mogłabym prosić zdjęcia z realizacji domu ? Na adres magda.pruchnicka@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Tomasz Ka

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Talita. Proszę o przesłanie zestawu kosztorysowego oraz wizualizację wnatrza (zdjęcia, projekty). 

Czy możliwe są ewentualne zmiany w projekcie, jeśli tak to jakie i którym etapie (adaptacja projektu czy przed nabyciem). 

Warunki Zabudowy wskazują na konieczność położenia kalenicy równolegle do drogi dojazdowej. Jak u Państwa określone jest jej położenie. Pytanie jest dla mnie istotne z uwagi na zgodność z WZ w kontekście uzyskania pozwolenia na budowę. 

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Tomasz Ka napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Talita. Proszę o przesłanie zestawu kosztorysowego oraz wizualizację wnatrza (zdjęcia, projekty). 

Czy możliwe są ewentualne zmiany w projekcie, jeśli tak to jakie i którym etapie (adaptacja projektu czy przed nabyciem). 

Warunki Zabudowy wskazują na konieczność położenia kalenicy równolegle do drogi dojazdowej. Jak u Państwa określone jest jej położenie. Pytanie jest dla mnie istotne z uwagi na zgodność z WZ w kontekście uzyskania pozwolenia na budowę. 

Dziękuję. 

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Wizualizacje wnętrz do tego projektu nie zostały opracowane.

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

W projekcie występuje dach namiotowy w związku z czym nie ma kalenicy.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Tomasz
Dnia 3.06.2019 o 15:13, Gość Dominik napisał:
Witam realizuje budowę domu talita chętni po zdjęcia budynku na stan surowy zamknięty proszę pisać.
Jaco podeslij cos na email mateuszmaj1804@o2.pl


Hej. jeśli możesz podeślij jakieś foto aktualnego stanu. Czy były jakieś problemy techniczne projekt->rzeczywistość? koszty przybliżone aktualnego stanu? pozdrawiam dominik.ner@prokonto.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2017 o 10:01, Gość Agnieszka napisał:

Witam,

jestem zainteresowana realizacją projektu Talita. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z podanymi wymiarami pomieszczeń i kosztorysu na adres agnix24@wp.pl
Pozdrawiam i życzę Dobrego Dnia. 

Rowniez poprosze o dane na mail: tomekpol1989@wp.pl. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
21 godzin temu, Gość Talita napisał:

Dzień dobry mogłabym prosić o dokładne rysunki domu i szczegółowy kosztorys ? e.lacek13@wp.pl 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...