Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agaton


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Zakupiliśmy projekt domu Agaton, jesteśmy w trakcie adaptacji, domek jest idealny a co najważniejsze dla nas "rozwojowy", strych zaprojektowany pod przyszłą adaptację jest dla nas świetnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jesteśmy na etapie adaptacji projektu domku Agaton, dla nas dom jest idealny , najważniejsza zaletą tego projektu jest jego " rozwojowość" :) Strych przygotowany pod przyszłą adaptację to świetne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam,

Zachęcam do umieszczenia zdjęć z budowy domu Agaton na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Termin nadsyłania zdjęć mija 31-ego maja. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dom bardzo nam się podoba, ale wjazd na działkę jest od strony zachodniej , a wtedy taras byłby od wschodu - czyli w cieniu większą część dnia. Działka ma wymiary 23 x 37. Jak go ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór wersji projektu w odbiciu lustrzanym. Przy ustawieniu domu na działce frontem od strony zachodniej pokój dzienny z tarasem wypada po stronie wschodnio południowej. Można wówczas dodatkowo zmienić kształt tarasu i rozbudować go bardziej po stronie południowej.

 

Pozdrawiam,

mgr inż. Aldona Dymus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam na forum.Właśnie mam ten domek w stanie surowym.Wygląda bardzo ładnie ,stoi na dosyć dużej działce.

Wprowadziłem kilka drobnych zmian,.Jeśli kogoś interesuje, mogę podać szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

A czy ktoś posiada zdjęcia z budowy tego domu?

 

Witam .Jeśli to jeszcze aktualne, mogę podesłać kilka z budowy.

 

Witam

 

Prośba do pana Irka

Zaczynam budowę tego domu w tym roku, mozna prosic o zdjecia stanu surowego jak i kontakt w celu wymiany informacjii?

Pozdrawiam (mail Ventr@op,pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Marcin

Witam!

 

Bardzo nam się podoba ten projekt. Mam pytanie do tych, którzy już wybudowali lub są w trakcie budowy. Jaki jest koszt stanu surowego zamkniętego i jak rozwiązaliście Państwo kwestię kotłowni na paliwo stałe? Ja tak sobie myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie przenieść łazienkę do pomieszczenia gospodarczego, a kotłownię zrobić w łazience z przejściem z garażu... Proszę też o zdjęcia - mój adres: apache9@wp.pl

 

Pozdrawiam!

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Szukam osoby która posiada zdjęcia z budowy domu Agaton jeszcze nie zaczęłam budowy ,ale chciałabym zobaczyc zdjęcia odbicia lustrzanego .

Bardzo prosiłambym o zdjęcia gdyz zaczynamy nie długo ...:)/>

No i kosztorys stanu surowego !!

adres;idrawert24@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam na forum.Właśnie mam ten domek w stanie surowym.Wygląda bardzo ładnie ,stoi na dosyć dużej działce.

Wprowadziłem kilka drobnych zmian,.Jeśli kogoś interesuje, mogę podać szczegóły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...