Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agaton


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość iwona

Witam!Pani Iwono dostała Pani jakieś fotki itp. odnośnie tego projektu?Pozdrawiam!Marcin

Niestety ,ale nic bez odzewu szkoda ,ale już za kilka dni zaczynam i dodawała będę wszystkie zdjęcia na forum :)

pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Niestety ,ale nic bez odzewu szkoda ,ale już za kilka dni zaczynam i dodawała będę wszystkie zdjęcia na forum :)

pozdrawiam !!

Witam,

Też planuję zamówić ten projekt. Czy zaczęła może Pani wrzucać gdzieś te zdjęcia/obserwacje? Jak tak to prosił bym o informację gdzie bo z wielką chęcią bym się z nimi zapoznał.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dlaczego nikt na forum nie perzesyła zdjęć proszę na innych forach projektów jest tego mnóstwo :)

Proszę dodawać zdjecia :)

Witam serdecznie Pani Iwono ^_^  na dniach planuje zamówic ten projekt, widzę że post z marca jest i pisała Pani że za parę dni zaczyna.... czy robiła Pani jakieś zmiany w projekcie? i jesli ma pani fotki chetnie się przyjrzę :) na jakim etapie budowy pani jest albo czy może juz Pani zakonczyła? Jesli mogłaby pani podzielić sie informacjami chetnie przyjmę wszelkie info :)

dziekuję i pozdrawiam Sylwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Radek

Jeśli ktoś posiada zdjęcia z przebiegu budowy lub po jej zakończeniu bardzo proszę o przesłanie na grabowski.radek@wp.pl chętnie zobaczę jak wygląda w rzeczywistości. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeśli ktoś posiada zdjęcia z przebiegu budowy lub po jej zakończeniu bardzo proszę o przesłanie na grabowski.radek@wp.pl chętnie zobaczę jak wygląda w rzeczywistości. Z góry dziękuje

Przepraszam ,że tak póznoo odpisuję ale jeśli jest ktoś zainteresowany mam kilka zdjęć którę mogę przesłać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że tak póznoo odpisuję ale jeśli jest ktoś zainteresowany mam kilka zdjęć którę mogę przesłać!!

Witam

Zachęcam do umieszczenia zdjęć tu na forum oraz do wzięcia udziału w organizowanym przez Pracownię konkursie - wystarczy przysłać kilka zdjęć domu, jego wnętrz. Do wygrania ciekawe nagrody!!

Szczegóły konkursu można zobaczyć tutaj: https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Małgosia

Witam,

mam pytanie czy ten domek nadaje się na działkę, do które wjazd jest od południa?czy jest możliwość zmiany wyglądu elewacji?tzn. chodzi mi oto aby zewnętrznie wyglądał jak agaton II?czy jest możliwość przesunięcia schodów aby nie pomniejszać pokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ten domek nadaje się na działkę, do które wjazd jest od południa?czy jest możliwość zmiany wyglądu elewacji?tzn. chodzi mi oto aby zewnętrznie wyglądał jak agaton II?czy jest możliwość przesunięcia schodów aby nie pomniejszać pokoju?

Witam

Odpowiedzi zamieszczam poniżej na kolorowo przy każdym z pytań:

Witam, mam pytanie czy ten domek nadaje się na działkę, do które wjazd jest od południa? Jeżeli dopuszczalne jest doświetlenie kuchni słońcem południowym to prawnie nie jest to zabronione. Oczywiście kwestie doświetlenia salonu i jadalni są wówczas gorzej rozwiązane.  

czy jest możliwość zmiany wyglądu elewacji ?tzn. chodzi mi oto aby zewnętrznie wyglądał jak agaton II? Można zmienić materiały i kolorystykę w ramach adaptacji projektu do działki

czy jest możliwość przesunięcia schodów aby nie pomniejszać pokoju? Można ale wówczas hol będzie bardzo ciasny. Sugeruję pół na pół trochę powiększyć pokój i ale schody na hol przesunąć tylko częściowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Małgosia

Witam, mam pytanie czy ten domek nadaje się na działkę, do które wjazd jest od południa?czy jest możliwość zmiany wyglądu elewacji?tzn. chodzi mi oto aby zewnętrznie wyglądał jak agaton II?czy jest możliwość przesunięcia schodów aby nie pomniejszać pokoju?
Witam Odpowiedzi zamieszczam poniżej na kolorowo przy każdym z pytań: Witam, mam pytanie czy ten domek nadaje się na działkę, do które wjazd jest od południa? Jeżeli dopuszczalne jest doświetlenie kuchni słońcem południowym to prawnie nie jest to zabronione. Oczywiście kwestie doświetlenia salonu i jadalni są wówczas gorzej rozwiązane.   czy jest możliwość zmiany wyglądu elewacji ?tzn. chodzi mi oto aby zewnętrznie wyglądał jak agaton II? Można zmienić materiały i kolorystykę w ramach adaptacji projektu do działki czy jest możliwość przesunięcia schodów aby nie pomniejszać pokoju? Można ale wówczas hol będzie bardzo ciasny. Sugeruję pół na pół trochę powiększyć pokój i ale schody na hol przesunąć tylko częściowo.   Pozdrawiam

czy jest możliwość dostosowani tego domu do wjazdu od południa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
Gość Karolina

Witam. Czy istnieje możliwość powiększenia kuchni i spiżarni w tym projekcie, na etapie adaptacji, tak by tworzyć jedną linię z garażem,aby dach wyglądał jak w projekcie LETYCJA? Czy można również zmienić wygląd okien w kuchni i zrobić jedno duże jak w Letycji? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje możliwość powiększenia kuchni i spiżarni w tym projekcie, na etapie adaptacji, tak by tworzyć jedną linię z garażem,aby dach wyglądał jak w projekcie LETYCJA? Czy można również zmienić wygląd okien w kuchni i zrobić jedno duże jak w Letycji? Pozdrawiam

Witam. Zmiana tego typu jest możliwa do zaprojektowania. Możne ją wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pani wówczas bezpłatną zgodę na zmiany). Projekt ze zmianami mogą również przygotować architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

3261447_1_655x491_res-jasionka-mdm-86m2-3261447_2_1280x1024_res-jasionka-mdm-86m

Udało mi się odnaleźć krążące zdjęcia AGATONa w internecie. Gdyby ktoś był nim równie zainteresowany jak Ja. Gdy w końcu zaczniemy budowę domu będę wstawiać wszystkie zdjęcia, tak jak jest na innych forach  :) Już niedługo zamówimy ten projekt bo jest on dla Nas idealny. Czy pracownia ma do dyspozycji rysunki poglądowe oraz bezpłatny kosztorys, tak jak w przypadku domu AGIS? Proszę o przesłanie na kpboruch@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3261447_1_655x491_res-jasionka-mdm-86m2-3261447_2_1280x1024_res-jasionka-mdm-86m

Udało mi się odnaleźć krążące zdjęcia AGATONa w internecie. Gdyby ktoś był nim równie zainteresowany jak Ja. Gdy w końcu zaczniemy budowę domu będę wstawiać wszystkie zdjęcia, tak jak jest na innych forach  :) Już niedługo zamówimy ten projekt bo jest on dla Nas idealny. Czy pracownia ma do dyspozycji rysunki poglądowe oraz bezpłatny kosztorys, tak jak w przypadku domu AGIS? Proszę o przesłanie na kpboruch@gmail.com Pozdrawiam

Witam

Zestaw materiałów prześlemy dzisiaj na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam, czy jest mozliwosc zrobienia podpiwniczenia pod polowa domu i przeniesienia kotlowni do piwnicy oraz schodow na miejsce pom. Gospodarczego tak zeby klatka schodowa byla zaraz na lewo od glownego wejscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...