Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 686
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Teraz, Gość Agnieszka napisał:

Witam,

 

Czy istnieje możliwość zmiany stropu na żelbetowy? Czy ktoś  w woj. Mazowieckim buduje ten dom?

 

Pozdrawiam, Agnieszka D.

Dzień dobry,

Istnieje możliwość wprowadzenia opisanej zmiany.

Tego typu modyfikacje najlepiej wprowadzać na etapie adaptacji projektu do warunków lokalnych.

My nie posiadamy informacji na temat adresów realizacji naszych projektów.

Zachęcamy naszych klientów do wymiany informacji.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witam

 

Jeżeli ktoś buduje dom w woj. Mazowieckim i zechciałby pokazać realizację na żywo proszę o informację : a.nowak00@wp.pl

 

Agnieszka D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcinWroclawski

WItam serdecznie,

 

czy jesz mozliwosc uzyskania od Panstwa jakiegokolwiek rzutu budynku Dakota , zawierajacego informacje o wymiarach wewnetrznych jadalni i kuchni?  Adres mailowy marcinwroclawskicad@gmail.com   

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gość MarcinWroclawski napisał:

WItam serdecznie,

 

czy jesz mozliwosc uzyskania od Panstwa jakiegokolwiek rzutu budynku Dakota , zawierajacego informacje o wymiarach wewnetrznych jadalni i kuchni?  Adres mailowy marcinwroclawskicad@gmail.com   

Z gory dziekuje.

Dzień dobry,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, edyta_2031 napisał:

Witam czy ktoś już kupił ten projekt? Za ok 2 tygodnie ja  kupuje i chciałam zapytać czy ktoś wprowadzał już jakieś zmiany?

Dzień dobry,

projekt został sprzedany wielokrotnie. 

Niestety nie posiadamy informacji na temat zmian jakie wprowadzili klienci.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magda R.
Witam serdecznie. Bardzo proszę o ponowne przesłanie dokumentów dotyczących projektu Dakota ( odbicie lustrzane). Otrzymałam już od Państwa maila ale ze względu na problemy z pocztą utraciłam wszystkie informacje. Poproszę również jeśli to możliwe o Dakotę w wersji do 120m2.( również odbicie lustrzane ). Z góry bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Mój mail magda.roznoch@op.pl. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gość Magda R. napisał:

Witam serdecznie. Bardzo proszę o ponowne przesłanie dokumentów dotyczących projektu Dakota ( odbicie lustrzane). Otrzymałam już od Państwa maila ale ze względu na problemy z pocztą utraciłam wszystkie informacje. Poproszę również jeśli to możliwe o Dakotę w wersji do 120m2.( również odbicie lustrzane ). Z góry bardzo dziękuję i przepraszam za kłopot. Mój mail magda.roznoch@op.pl. Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały do projektu Dakota-odbicie lustrzane zostały wysłane na podany adres.

Nie posiadamy wersji tego projektu o powierzchni użytkowej do 120m2.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Yomek

95% komentarzy do tego blisko 25-stronicowego tematu kompletnie nic nie wnosi. Każdy prosi o dokumentację, co można zrobić poprzez czas lub email.

Sam mam natomiast pytanie od osób, które realnie realizują już ten projekt.

Jaki kolor stolarki okiennej i jakiej firmy stosujecie w projekcie?

Nie ukrywam, że mam mały problem z doborem okien w kolorze zastosowanym w projekcie. Najbliższa wydaje się być górska sosna (veka), natomiast tutaj będzie problem z doborem bramy garażowej w takim temacie.

 

53823438_773722266323384_3687413140842086400_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Klaudia
95% komentarzy do tego blisko 25-stronicowego tematu kompletnie nic nie wnosi. Każdy prosi o dokumentację, co można zrobić poprzez czas lub email. Sam mam natomiast pytanie od osób, które realnie realizują już ten projekt. Jaki kolor stolarki okiennej i jakiej firmy stosujecie w projekcie? Nie ukrywam, że mam mały problem z doborem okien w kolorze zastosowanym w projekcie. Najbliższa wydaje się być górska sosna (veka), natomiast tutaj będzie problem z doborem bramy garażowej w takim temacie.  

Polecam dołączyć do grupy na facebooku- Dakota- Dobre Domy- budujemy. Tam wiele osób już ma okna i można poobserwować kolorystykę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Andrzej

Witam,

Jeśli jest taka możliwość to bardzo prosiłbym o przesłanie wszelkich dodatkowym materiałów związanych z projektem Dakota.

Mój adres emali: kontakt@nalewkawawelska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2019 o 10:44, Gość Andrzej napisał:

Witam,

Jeśli jest taka możliwość to bardzo prosiłbym o przesłanie wszelkich dodatkowym materiałów związanych z projektem Dakota.

Mój adres emali: kontakt@nalewkawawelska.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...