Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hiacynt III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu domu HIACYNT III, oraz domu ANATOLIA odbicie lustrzane, na adres    bis9@o2.pl    . Głównie chodzi mi o wymiary pomieszczeń. Bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu domu HIACYNT III, oraz domu ANATOLIA odbicie lustrzane, na adres    bis9@o2.pl    . Głównie chodzi mi o wymiary pomieszczeń. Bardzo dziękuję.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Grzegorz

Witam, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu domu HIACYNT III, na adres grzechu_20@op.pl . Głównie chodzi mi o wymiary pomieszczeń i budynku. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Rafał

Witam

Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu domu HIACYNT III, z wymiarami pomieszczeń i budynku.

Adres mail: rk.kacper@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marlena

Witam,

Jestem zainteresowana budową tego projektu. Poproszę o przesłanie danych dotyczących materiałów - najlepiej szczegółowe. Jest możliwość dokonania zmian w projekcie? I czy posiadają Państwo odbicie lustrzane projektu Hiacynt III? Poproszę o przesłanie danych na adres: marlena.piotr@tlen.pl, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowana budową tego projektu. Poproszę o przesłanie danych dotyczących materiałów - najlepiej szczegółowe. Jest możliwość dokonania zmian w projekcie? I czy posiadają Państwo odbicie lustrzane projektu Hiacynt III? Poproszę o przesłanie danych na adres: marlena.piotr@tlen.pl, pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Projekt dostępny jest również w wersji lustrzanej www.dobredomy.pl/projekt/hiacyntIII/lustro/ .

Zmiany w projekcie można wprowadzić na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nasza Pracownia wyrazi bezpłatnie zgodę na ich realizację. 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...
Gość Izabela
Witam serdecznie. Jestem zaintersowana projektem . Prosze o przeslanie mi danych dotyczacych rozkladu pomieszczen i ich metraz na adres email: healthstudio@wp.pl. Dziekuje bardzo pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Witam serdecznie. Jestem zaintersowana projektem . Prosze o przeslanie mi danych dotyczacych rozkladu pomieszczen i ich metraz na adres email: healthstudio@wp.pl. Dziekuje bardzo pozdrawiam

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Gość Sławek napisał:

Czy jest możliwość by ten projekt posiadał po zmianach schody na poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkalne?

Dzień dobry, można wprowadzić taką zmianę. Będzie się to wiązało z podwyższeniem dachu, aby móc zaadaptować poddasze użytkowej. Są dwa sposoby wprowadzenia takich zmian. Poprzez nasza pracownię przed zakupem projektu, dostanie Pan wówczas kompleksowy projekt zawierający zmiany (konstrukcje, branże) lub przez architekta adaptującego po zakupie wersji katalogowej projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...