Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hiacynt III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Małgorzata

Witam, czy istnieje możliwość adaptacji poddasza w projekcie Hiacynt III? Jakich wtedy zmian należałoby dokonać? Też bardzo proszę o bezpłatne materiały na maila: go_ka@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Magdalena

Witam. Jesteśmy zainteresowani budową domu hiacynt III .. jeśli ma ktoś zdjęcia z budowy lub z wykonczonego domu..bardzo proszę jeśli jest możliwość o podeslanie na mojego maila. Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli jest możliwość i ma ktoś z Państwa zdj z budowy domu hiacynt III lub z wykonczonego już projektu ..proszę o podeslanie zdj na mój adres mailowy biuro@wccomplex.pl będę bardzo wdzięczna ponieważ jesteśmy ciekawi i zastanawiamy się nad budową tego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Janusz

Witam. Jesteśmy zainteresowani budową domu hiacynt III .. jeśli ma ktoś zdjęcia z budowy lub z wykonczonego domu..bardzo proszę jeśli jest możliwość o podeslanie na mojego maila. Będę wdzięczna

Podaj @@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie - czy projekt domu hiacynt III występuje w systemie budowy domu szkieletowego??? Pozdrawiam

Dzień dobry,

oczywiście otrzyma Pani materiały dotyczące projektu.

Każdy nasz budynek jest w technologii tradycyjnej murowanej. Natomiast w trakcie adaptacji można ją zmienić na szkieletową. Jeśli byłaby Pani zainteresowana prefabrykacją budynku w technologii szkieletowej drewnianej, to proponujemy kontakt z firmą Wolf System.

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość marzena

Mam zamiar na wiosnę zacząć budowę...jakieś wskazówki??? zdjęcia wnętrz? skąd czerpiecie inspiracje? I czy jest rodzina która może wybudowała dom na terenie Pomorza? Info proszę na adres: marzena.wesierska@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Gość grzegorz

Witam. Na maila możemy przesłać uproszczony kosztorys, zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz rysunki szczegółowe części architektonicznej. Pozdrawiam.

witam, moj mail

zawadzki@alkon.com.pl

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...