Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Carmen II B

Recommended Posts

Guest Joanna

Witam! Czy mogę prosić o przesłanie dokładnych rysunków i koszt budowy na adres: Johhaannaa@gmail.com

pozdrawiam

Witam! Czy mogę prosić o przesłanie dokładnych rysunków i koszt budowy na adres: Johhaannaa@gmail.com pozdrawiam

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Marcin

Witam! Również poproszę o przesłanie dokładnych rysunków i kosztów budowy na adres granacik@onet.pl. Dziękuję!

Witam! Również poproszę o przesłanie dokładnych rysunków i kosztów budowy na adres granacik@onet.pl. Dziękuję!

Witam

Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest Katarzyna

Poproszę o przesłanie dokładnych rysunków i kosztów budowy na adres catherine18@onet.eu. Dziękuję!

Guest Basia Krawiec

Witam. Mogą Państwo wysłać kosztorys na basiczek22@wp.pl ?i czy klimatyzacja płaszcz wodny są w projekcie?

Witam. Mogą Państwo wysłać kosztorys na basiczek22@wp.pl ?i czy klimatyzacja płaszcz wodny są w projekcie?

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

​Dokumentacja projektowa nie zawiera projektu ogrzewania kominkowego z płaszczem wodnym ani projektu klimatyzacji.

Pozdrawiam

Guest wojtek

Również poproszę o przesłanie dokładnych rysunków i kosztów budowy na adres cuterro@interia.pl Bardzo ładny projekt. Czy ktoś z okolic Rzeszowa buduje ten dom?

Również poproszę o przesłanie dokładnych rysunków i kosztów budowy na adres cuterro@interia.pl Bardzo ładny projekt. Czy ktoś z okolic Rzeszowa buduje ten dom?

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Piotr Futyma

Witam,

Czy mogą Państwo wysłać dokumentację projektową oraz kosztorysu budowy domu CARMEN II B na adres piotrfutyma@poczta.onet.pl

Pozdrawiam.

Witam, Czy mogą Państwo wysłać dokumentację projektową oraz kosztorysu budowy domu CARMEN II B na adres piotrfutyma@poczta.onet.pl Pozdrawiam.

Witam

Pozdrawiam

Guest Darek

Witam, czy ktoś z Państwa buduje ten dom. Zastanawiamy się nad tym projektem i chcielibyśmy poznać opinie. Pozdrawiam.

dkusinski@op.pl

Guest adam

Witam !

Czy ktoś w PL buduje tą wersje domu ? Chętnie odwiedzę !

Do projektantów z serwisu : ponawiam prośbę czy mogą Państwo wysłać dokumentację projektową oraz kosztorys budowy domu CARMEN II B na mój adres e mail ? Pozdrawiam, Adam Konopka Kontakt : trojwodzian@gmail.com

Witam ! Czy ktoś w PL buduje tą wersje domu ? Chętnie odwiedzę ! Do projektantów z serwisu : ponawiam prośbę czy mogą Państwo wysłać dokumentację projektową oraz kosztorys budowy domu CARMEN II B na mój adres e mail ? Pozdrawiam, Adam Konopka Kontakt : trojwodzian@gmail.com

Witam

Pozdrawiam

Guest Kuba

Witam, czy mogę prosić o przesłanie dokumentacji wraz z kosztorysem? Prosiłbym o wszystko co moga Państwo

mój email: kuba@webmaster24.pl

Witam

Projekt ok ale do perfekcji bardzo dużo brakuję jestem na etapie budowy i zarówno projektant jak i wykonawca którzy przeanalizowali projekt od A-Z za głowę się łapią. Wiele błędów projektowych jak określili szkolnych błędów. Zatem rada moja taka wykonawcę dobrego (nie górali bo 4 ekipy mówiły zrobi się, jakoś będzie) i mądrego i projektanta i kierownika.

Witam

Projekt ok ale do perfekcji bardzo dużo brakuję jestem na etapie budowy i zarówno projektant jak i wykonawca którzy przeanalizowali projekt od A-Z za głowę się łapią. Wiele błędów projektowych jak określili szkolnych błędów. Zatem rada moja taka wykonawcę dobrego (nie górali bo 4 ekipy mówiły zrobi się, jakoś będzie) i mądrego i projektanta i kierownika.

Dzień dobry!

W przygotowaniu dokumentacji technicznej biorą udział osoby z różnych branż. Projekty przed wysyłką do Klienta są sprawdzane pod wieloma aspektami. Oczywiście istnieje kilka technik i metod oraz materiałów budowlanych, które można zastosować w danej sytuacji. Staramy się stosować optymalne rozwiązania. Jeśli pojawiły się jakieś błędy w dokumentacji, to proszę je wskazać – poprawimy je. Chcemy, aby standard naszych projektów był wysoki.

Pozdrawiam

Guest sylwia

czy da się poszerzyć ten dom - chodzi o przesunięcie o ok 2 metry ściany szczytowej salonu/jadalni/kuchni co pozwoli na powiększenie wąskiego salonu oraz pokojów na piętrze. Jest taka możliwość?

czy da się poszerzyć ten dom - chodzi o przesunięcie o ok 2 metry ściany szczytowej salonu/jadalni/kuchni co pozwoli na powiększenie wąskiego salonu oraz pokojów na piętrze. Jest taka możliwość?

Witam. Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam.

Guest michał

witam

poproszę o przesłanie dokładnych wymiarów pomieszczeń, kosztorysu oraz zdjęcia z realizacji tych domów na adres banasiak80@poczta.onet.pl