Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Mini


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam W prośbie o rysunki zapomniałem dodać maila ; gugin@wp.pl Pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

buduję dom wg. projektu Mini , dom ma pewne braki w dokumentacji , głównie strop drewniany i dach,wg. projektu strop powinien mieć 60 cm, lepiej wykonać strop z profili, proszę o informacje od osób które budują ten dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

buduję dom wg. projektu Mini , dom ma pewne braki w dokumentacji , głównie strop drewniany i dach, wg. projektu strop powinien mieć 60 cm, lepiej wykonać strop z profili, proszę o informacje od osób które budują ten dom.

Witam. Proszę o doprecyzowanie jakie braki w projekcie Państwo zauważyli. Po wstępnej analizie projektu nie zauważyłem żadnych niejasności/braków. Konstrukcję sufitu nad parterem stanowią bardzo nisko mocowane kleszcze (bezpośrednio na murłatach) i podwieszone w kalenicy do konstrukcji dachu. Do kleszczy od spodu podwieszany jest ruszt metalowy i poszycie z płyt gips.-karton.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi architektami (mail: info@dobredomy.pl ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buduję dom wg. projektu Mini , dom ma pewne braki w dokumentacji , głównie strop drewniany i dach, wg. projektu strop powinien mieć 60 cm, lepiej wykonać strop z profili, proszę o informacje od osób które budują ten dom.
Witam. Proszę o doprecyzowanie jakie braki w projekcie Państwo zauważyli. Po wstępnej analizie projektu nie zauważyłem żadnych niejasności/braków. Konstrukcję sufitu nad parterem stanowią bardzo nisko mocowane kleszcze (bezpośrednio na murłatach) i podwieszone w kalenicy do konstrukcji dachu. Do kleszczy od spodu podwieszany jest ruszt metalowy i poszycie z płyt gips.-karton. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi architektami (mail: info@dobredomy.pl ). Pozdrawiam

dom ma szerokość 9,2 , kierownik budowy zalecił zmianę ułożenia belek stropowych ze względu na zbyt dużą odległość i możliwość odkształceń,zalecił budowę na długości, czyli 5 i 4,5 m opierając i łącząc na ścianie nośnej - wieńcu na środku , belki 24x8 cm w odstępie 60 cm, podnosząc wieńce o 40cm na długości domu. Nie wiem czy te rozwiązanie jest prawidłowe, ale już jestem na etapie budowy dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos budwal ten domek i orientowal sie jaki koszt jest metoda gospodarcza ?

buduję ten dom, w tej chwili mam zakończone mury z  wieńcem,

budowlaniec 14500,-

fundamenty 2800,-

bloczki betonowe, styropian, wylewka posadzki, itong,belki stropowe, stal zbrojona, wieniec, to koszt 48500,-

czekam na dekarza  już miesiąc,

w tejn chwili przebywam w sanatorium , dokładne wyliczenia mam w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat- w dniu 6 listopada rozmawiałem z Panią Katarzyną B, żadna informacja, na odpowiedź trzeba czekać , pisać i czekać, jest to nie do przyjęcia w 21 wieku, wstyd że kupiłem u nich projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat- w dniu 6 listopada rozmawiałem z Panią Katarzyną B, żadna informacja, na odpowiedź trzeba czekać , pisać i czekać, jest to nie do przyjęcia w 21 wieku, wstyd że kupiłem u nich projekt

Witam

Staramy się jak najszybciej i jak najpełniej udzielać informacji naszym Klientom. Do ich dyspozycji mamy 4 źródła komunikacji: mailową, telefoniczną, czat i forum. Klient ma dowolność w wyborze formy komunikacji z nami, jedne z nich jak np. rozmowa telefoniczna dają możliwość bieżącego uzyskania odpowiedzi, inne wymagają chwili. Czas odpowiedzi zależy od stopnia skomplikowania pytania oraz od aktualnej dyspozycji naszych pracowników działu obsługi klienta.

 

Pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat- w dniu 6 listopada rozmawiałem z Panią Katarzyną B, żadna informacja, na odpowiedź trzeba czekać , pisać i czekać, jest to nie do przyjęcia w 21 wieku, wstyd że kupiłem u nich projekt
Witam Staramy się jak najszybciej i jak najpełniej udzielać informacji naszym Klientom. Do ich dyspozycji mamy 4 źródła komunikacji: mailową, telefoniczną, czat i forum. Klient ma dowolność w wyborze formy komunikacji z nami, jedne z nich jak np. rozmowa telefoniczna dają możliwość bieżącego uzyskania odpowiedzi, inne wymagają chwili. Czas odpowiedzi zależy od stopnia skomplikowania pytania oraz od aktualnej dyspozycji naszych pracowników działu obsługi klienta.   Pozrdawiam

prosiłem o kontakt z szefem Dobrych Domów, prosiłem o informację na temat ilości sprzedanych projektów domu MINI, odpowiedź to -nie udzielą takich informacji ,bo to ochrona danych osobowych , śmiechu warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o kontakt z szefem Dobrych Domów, prosiłem o informację na temat ilości sprzedanych projektów domu MINI, odpowiedź to -nie udzielą takich informacji ,bo to ochrona danych osobowych , śmiechu warte

Niestety tak jak każdego, nas również obowiązuje tajemnica handlowa i ustawa o ochronie danych osobowych. Chętnie udzielamy informacji dotyczących projektu, pomagamy rozwiać wszelakie wątpliwości związane z wyborem domu, wyjaśniamy rzeczy dla klienta niejasne, a związane z dokumentacją projektową. 

Jeśli zaś chodzi o kontakt z Szefostwem - prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura - jeśli tylko któryś z szefów będzie wówczas dostępny na pewno Pana połączymy.

Staramy się spełniać jak najwyższy standard w kwestii obsługi naszych Klientów - jeśli tylko jest to możliwe do zrealizowania uwzględniamy sugestie naszych Klientów. A dowodem na to są setki jak nie tysiące osób zadowolonych i powracających do nas. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Standardowo we wszystkich naszych projektach stosujemy ogrzewanie gazowe. Pozdrawiam.

Witam

Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu na email: skubanek2@wp.pl

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo ładny domek. poproszę o przesłanie więcej informacji na maila malgorzatakasiak6@gmail.com Szukam projektu małego, bardzo funkcjonalnego domu.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Wszystkie projekty małych domków z naszej oferty  znajdzie Pani tutaj:

https://www.dobredomy.pl/projekty/projekty-do-120-mkw/sortuj-powierzchnia,rosnaco/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Agnieszka

Witam. Nie do końca jest dla mnie jasne, ale też nie jestem znawcą, jaki rodzaj ogrzewania jest zaprojektowany dla domu? Czy projekt można przerobić pod kątem montażu pieca na pellet. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie do końca jest dla mnie jasne, ale też nie jestem znawcą, jaki rodzaj ogrzewania jest zaprojektowany dla domu? Czy projekt można przerobić pod kątem montażu pieca na pellet. Pozdrawiam

Witam

W projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe z lokalizacją pieca w pomieszczeniu gospodarczym obok kuchni.

Na etapie adaptacji projektu oczywiście można zmienić sposób ogrzewania budynku, jednak należy zweryfikować czy dla danego pieca/sposobu ogrzewania pomieszczenie gospodarcze spełni wymogi wielkościowe, zalecane przez producenta pieca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Bardzo ładny Mini domek, pasowałby do mojego mini lasku.

Ja również poproszę o rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów na adres saphira81@o2.pl.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...