Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Witam serdecznie.

Czy ktoś z Państwa buduje dom w woj małopolskim ew. podkarpackim? Jestem zainteresowana kupnem projektu-chciałabym jednak zobaczyć dom na żywo, jeśli istniałaby taka możliwość.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pati

witam serdecznie. chciałabym poprosić o przesłanie rysunkòw projektu Bella. jeśli jest taka możliwość na adres pati.m0@onet.eu. bardzo dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magdalena

Witam :) Czy ktoś z państwa wybudował już dom z tego projektu i zechciał by się podzielić zdjęciami lub umożliwił obejrzenie domku na żywo ? Jesteśmy już prawie pewni tego projektu,ale jeszcze jak byśmy zobaczyli to byli byśmy bardzo wdzięczni. :) ( okolice lubelszczyzny, świętokrzyskie, podkarpackie lub mazowieckie) .

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

proszę o informację, jaka jest wysokość elewacji frontowej a także czy możliwe jest zaprojektowanie do budynku wiaty garażowej 2,4 m (garaż niestety się nie zmieści, gdyż działka ma tylko 19 m szerokości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o informację, jaka jest wysokość elewacji frontowej a także czy możliwe jest zaprojektowanie do budynku wiaty garażowej 2,4 m (garaż niestety się nie zmieści, gdyż działka ma tylko 19 m szerokości)

Dzień dobry,

Wysokość elewacji frontowej (mierzona od poziomu terenu do kalenicy ściany szczytowej od frontu) wynosi 7,53m. Wiatę garażową można doprojektować na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Magdalena

Witam. Kupiłam od państwa ten projekt domu i mam pytanie odnośnie łazienki na dole pod schodami.... mianowicie w projekcie jest przewidziana kabina prysznicowa własnie pod schodami...i tu moje pytanie jaka jest wysokość skosów??? czy kabina zmieści się w tym miejscu... w planie nie ma konkretnej wysokości...(albo nie umiem tego zobaczyć). Bardzo proszę o odpowiedz na e-maila: madzia0031@op.pl. Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...