Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Dzień dobry, podoba mi się projekt. Czy mogę uzyskać aktualny kosztorys budowy tego domu ? Proszę także o przesłanie wszystkich dostępnych informacji na adres : Lipunia77@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 537
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

14 godzin temu, Gość Agnieszka napisał:

Dzień dobry, podoba mi się projekt. Czy mogę uzyskać aktualny kosztorys budowy tego domu ? Proszę także o przesłanie wszystkich dostępnych informacji na adres : Lipunia77@o2.pl

Dzień dobry,

Szczegółowe kosztorysy można zakupić w naszej pracowni.

W dniu jutrzejszym wyślemy na podany adres dostępne nieodpłatnie materiały: zestawienie materiałów do stanu surowego otwartego, uproszczoną tabelkę z kosztami budowy oraz rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
20 godzin temu, Gość Elabela napisał:

Witam Proszę o szczegółowe rysunki domu i zdjęcia wnętrz jeśli macie interesuja mniedokładnie skosy jak wyglądają pokoje i łazienki. majewska.ela1@wp.pl      

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Wszystkie wizualizacje wnętrz jakie mamy znajdują się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 27.01.2019 o 09:43, Gość marcin409 napisał:

Witam proszę o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres e-mail marcin409@op.pl . Pozdrawiam Marcin

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: zwymiarowane rysunki oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Gość Martyna napisał:

Witam, czy mogłabym wiedzieć jaki jest dokładnie kolor dachówki przedstawiony na wizualizacji? Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Kolory przedstawione na naszych wizualizacjach to jedynie propozycje.

Inaczej wyglądają w zależności od konkretnych ustawień Państwa ekranów itp.

W dokumentacji technicznej określiliśmy kolor jako grafitowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANNA
W dniu 27.01.2019 o 09:43, Gość marcin409 napisał: Witam proszę o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres e-mail marcin409@op.pl . Pozdrawiam Marcin
Dzień dobry, W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: zwymiarowane rysunki oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!

Witam. Również poproszę. Moj email anna.anna22@vp.pl Czy posiadaja Państwo więcej zdjęć środka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANNA
Witam. Czy posiadaja Państwo wiecej zdjec, chodzi mi o srodek? Poproszę o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres e-mail anna.anna22@vp.pl Pozdrawiam Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość ANNA napisał:

Witam. Czy posiadaja Państwo wiecej zdjec, chodzi mi o srodek? Poproszę o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres e-mail anna.anna22@vp.pl Pozdrawiam Anna

Dzień dobry,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

Wszystkie wizualizacje jakie posiadamy prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Niestety nie posiadamy innych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr
W dniu 27.01.2019 o 09:43, Gość marcin409 napisał: Witam proszę o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres e-mail marcin409@op.pl . Pozdrawiam Marcin
Dzień dobry, W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: zwymiarowane rysunki oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!
Witam. Również poproszę. Moj email anna.anna22@vp.pl Czy posiadaja Państwo więcej zdjęć środka?

Jeśli można ja również dołączyłbym się z prośbą o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres piotrekdiego@wp.pl Pozdrawiam Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Piotr napisał:
Dzień dobry, W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: zwymiarowane rysunki oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam!
Witam. Również poproszę. Moj email anna.anna22@vp.pl Czy posiadaja Państwo więcej zdjęć środka?


Jeśli można ja również dołączyłbym się z prośbą o przesłanie darmowych materiałów dotyczących domu na adres piotrekdiego@wp.pl Pozdrawiam Piotr

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość Julia napisał:

Witam równies poprosze o wiecej zdjec i darmowe materialy na email julia310@onet.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Wszystkie nasze wizualizacje i zdjęcia z budów realizowanych przez naszych klientów udostępniamy na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...