Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 537
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dzień Dobry. Podoba mi się ten projekt Bell i jestem zainteresowany kupnem ale prosiłbym najpierw o szczegółowe rysunki domu i zdjęcia wnętrz. Chodzi mi dokładnie o skosy w pokojach i łazience jak to wygląda. Z góry dziękuję Leszek. leszek7326@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2018 o 11:46, Gość Leszek napisał:

Dzień Dobry. Podoba mi się ten projekt Bell i jestem zainteresowany kupnem ale prosiłbym najpierw o szczegółowe rysunki domu i zdjęcia wnętrz. Chodzi mi dokładnie o skosy w pokojach i łazience jak to wygląda. Z góry dziękuję Leszek. leszek7326@wp.pl

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki techniczne (rzuty i przekroje) do projektu Bella. Na rzucie poddasza są oznaczone przerywanymi liniami wysokości w pomieszczeniu. Natomiast na przekrojach można zobaczyć, jak przebiega skos dachu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
33 minuty temu, Gość Marcin napisał:

Witam, podobnie jak przedmówcą podoba mi się ten domek, również proszę o przesłanie rysunków domu oraz informację o możliwości dodania piwnicy. Materiały proszę przesłać na markow1987@o2.pl

Dzień dobry,

materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. W przypadku projektów katalogowych doprojektowanie piwnicy jest najczęściej wykonywane przez lokalnego architekta w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Piwnicę mogą również zaprojektować architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam,

 

Podoba mi się projekt tego domu.

Czy możliwe jest uzyskanie aktualnego kosztorysu budowy tego domu ?

Proszę także o przesłanie wszystkich dostępnych informacji na adres : topazzz@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Witam,

 

Podoba mi się projekt tego domu.

Czy możliwe jest uzyskanie aktualnego kosztorysu budowy tego domu ?

Proszę także o przesłanie wszystkich dostępnych informacji na adres : topazzz@wp.pl

 

Dzień dobry,

Materiały wraz z tabelką z kosztami budowy zostały wysłane na podany adres.

Szczegółowe  kosztorysy udostępniamy natomiast odpłatnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...