Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 537
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam, czy mozna ten domek podpiwniczyc? jest taka opcja? dziekuje pozdrawiam

Witam

Budynek można podpiwniczyć na etapie adaptacji projektu, nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.

Można to rozwiązać podobnie jak w projekcie Galaktyka IIIp https://www.dobredomy.pl/projekt/galaktykaIIIp/ 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pulinka

Owszem wprowadziłem kilka zmian. Dorobiłem wejście do kotłowni z zewnątrz oraz zadaszenie nad nim, piętro podniosłem o jeden pustak. Na górze zmniejszyłem łazienkę i zrobiłem pralnie z suszarnią, garderobę oddzieliłem od sypialni wejście jest z korytarza. Dodałem okno nad klatką schodową.

Dziękuję za informacje. Podobne zmiany wprowadziłam, ale pomysł z pralnią/suszarnią dobry, chyba podkradnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Domek przepiekny pod koniec października zaczynamy wykończenia w srodku narazie plytki tylko w kotlowni żeby piec wstawić budujemy Pabianice koło Łodzi wszystko z projektu tylko nie ma spiżarki w kuchni jest otwarta jest boski

 

Czy ktoś z państwa wybudował już dom z tego projektu i zechciał by się podzielić zdjęciami lub umożliwił obejrzenie domu?

 

Witam serdecznie,

czy mogłaby Pani wstawić zdjęcia z realizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kajman83

Domek przepiekny pod koniec października zaczynamy wykończenia w srodku narazie plytki tylko w kotlowni żeby piec wstawić budujemy Pabianice koło Łodzi wszystko z projektu tylko nie ma spiżarki w kuchni jest otwarta jest boski Czy ktoś z państwa wybudował już dom z tego projektu i zechciał by się podzielić zdjęciami lub umożliwił obejrzenie domu?
  Witam serdecznie, czy mogłaby Pani wstawić zdjęcia z realizacji?

Witam. Ja zacząłem budowę jest na razie stan surowy zamknięty. http://www.kajman83.mojabudowa.pl/ tutaj mam zdjęcia domu. Mój email kajman83@o2.pl czy mógłby Pan/Pani wysłąć jakieś zdjęcia na email?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Domek przepiekny pod koniec października zaczynamy wykończenia w srodku narazie plytki tylko w kotlowni żeby piec wstawić budujemy Pabianice koło Łodzi wszystko z projektu tylko nie ma spiżarki w kuchni jest otwarta jest boski Czy ktoś z państwa wybudował już dom z tego projektu i zechciał by się podzielić zdjęciami lub umożliwił obejrzenie domu?
  Witam serdecznie, czy mogłaby Pani wstawić zdjęcia z realizacji?

Witam, czy mogliby Państwo podzielić się zdjęciami z budowy ? Ja osobiście też, chcę zdecydować się na ten projekt, jestem bardzo ciekawa jak to wygląda wizualnie, jestem zwolenniczką zlikwidowania spiżarni na rzecz kuchni. carolina.lachacz@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zacząłem budowę jest na razie stan surowy zamknięty. http://www.kajman83.mojabudowa.pl/ tutaj mam zdjęcia domu. Mój email kajman83@o2.pl czy mógłby Pan/Pani wysłąć jakieś zdjęcia na email?? Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

prosimy o wrzucenie kilku zdjęć również tu na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak nazywają się płytki elewacyjne użyte w projekcie? i z jakiego rodzaju kamienia są wykonane? Pozdrawiam

Witam. Rodzaj kamienia trzeba dobrać według własnych preferencji. W projekcie jest tylko zasugerowany materiał oraz kolor - okładzina z płyt kamiennych, kolor jasny szary. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...