Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Budowa domu Bella


maly0404

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość justyna

Witam. Jakie jest przewidziane pokrycie dachowe w Państwa projekcie? Dachówka czy blachodachówka. Byłabym wdzięczna o przewidywany koszt budowy dachu od więżby po wykończenie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie jest przewidziane pokrycie dachowe w Państwa projekcie? Dachówka czy blachodachówka. Byłabym wdzięczna o przewidywany koszt budowy dachu od więżby po wykończenie. Z góry dziękuję.

Witam

\W projekcie przewidziano pokrycie dachówką ceramiczną bądź cementową.

W sprawie kosztów proszę o kontakt mailowy na adres info@dobedomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

Witam. Jakie jest przewidziane pokrycie dachowe w Państwa projekcie? Dachówka czy blachodachówka. Byłabym wdzięczna o przewidywany koszt budowy dachu od więżby po wykończenie. Z góry dziękuję.

w projekcje jest dachowka ale bedzie dach kryty blachodachówka  a co do kosztu to raczej nie jestem w stanie powiedziec poniewaz mamy uzgodniona budowe od całosci  tyle co materiał mam kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna

w projekcje jest dachowka ale bedzie dach kryty blachodachówka  a co do kosztu to raczej nie jestem w stanie powiedziec poniewaz mamy uzgodniona budowe od całosci  tyle co materiał mam kupic

Rozumiem. A czy byłby Pan w stanie powiedzieć koszt materiałów na dach /drewno, blacha, podbitka itp./

Ja się zastanawiam jaka jest różnica w kosztach całościowych miedzy pokryciem dachówka a blachodachówką. Czy robił Pan może wycene u jakiegoś sprzedawcy i wyszło taniej czy tak poprostu chce Pan kryć blachą. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

Rozumiem. A czy byłby Pan w stanie powiedzieć koszt materiałów na dach /drewno, blacha, podbitka itp./

Ja się zastanawiam jaka jest różnica w kosztach całościowych miedzy pokryciem dachówka a blachodachówką. Czy robił Pan może wycene u jakiegoś sprzedawcy i wyszło taniej czy tak poprostu chce Pan kryć blachą. Dziękuje.

Witam jeszcze nie mam wycen materiałów czyli blachy tylko co celagier ok 5000 tys plus deski 3000 tys.Roznica miedzy blacha a dachówka  jest nie wielka tylko robota duzo wiecej kosztuje za połozenie dachówki. Zdecydowałem sie na blache z wzgledu na to ze dach mam w cenie postawienia domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna

Witam, bardzo podoba mi się projekt Bella . Dlatego mam kilka pytań : czy są jakieś postępy w budowie (czy  to co na zdjęciach ?)-czy można prosić o  koszt budowy (do tej pory ) ? Oraz czy są przewidziane jakieś zmiany w projekcie,czy dom będzie budowany identyczny z projektem? :) Dziękuję i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweł

Witam sa postepy w budowie  juz beda przymiezac sie do zrobienia ciesli celagru.My w projekcie tylko zmienilismy okno w jadalni i schody sa  poszezone no a na gorze jeszcze sie zastanawiamy nad mała zmiana scianek działowych no i jest podniesiony dom o pustaka na poddaszu. a co do kosztów to zalezy jaka metoda sie stawia i oczywiscie jakie materiały zastosowac ba sa rózne ceny na składach wiec w tym nie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość piotr

Piotr

Witam. Jaki koszt stropu? Ile koszt materiałów na dach /więźba + pokrycie/ a ile robocizna? Czym kryty dachówka blachodachówka?

witam tez rowniez chetnie bym zobaczyl szczegolowy kosztorys tego projektu? pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Justyna

Witam!! Tez buduje ten dom tylko z jednym garażami. Pan ma juz dach. Jaki był całkowity koszt budowy: materiały + robocizna. W jakiej części Mazowieckiego Pan buduje ten domek. Jesli moge to proszę nazwę miejscowości. Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!! Tez buduje ten dom tylko z jednym garażami. Pan ma juz dach. Jaki był całkowity koszt budowy: materiały + robocizna. W jakiej części Mazowieckiego Pan buduje ten domek. Jesli moge to proszę nazwę miejscowości. Dziekuje i pozdrawiam

koszt do tej pory co mamy wykonane z oknami i drzwi to 124tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...