Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Helena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateusz

WITAM!!JA RÓWNIEŻ JESTEM ZACHWYCONA PRJEKTEM, SZCZEGÓLNIE Z ZEWNATRZ, ŚRODEK TAKIM OSNIE NP. BRAK WEJSCIA DO GARAZU Z DOMU I POMIESZCZENIA GOSPODARCZEGO

Wejście do garazu od wewnatrz mozliwe pod klatka schodowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, jednak po przeczytaniu forum lekko się zaniepokoiłam. Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak dokładnie z takim kątem dachu. Zastanawiam się czy będę mogła wybudować dokładnie taki sam dom jeżeli mieszkam pod Krakowem w 3 strefie śniegowej, 1 strefie wiatrowej, a nie chcę zmieniać kąta dachu? W okolicy widzę, że stoją domy z małym kątem, kopertowe. Czy możliwość budowy takiego dachu zależy tylko od użytych materiałów, konstrukcji czy ktoś może mi zabronić budowy domu z takim dachem??? Proszę o odpowiedź w sprawie, będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, jednak po przeczytaniu forum lekko się zaniepokoiłam. Bardzo podoba mi się ten projekt, jednak dokładnie z takim kątem dachu. Zastanawiam się czy będę mogła wybudować dokładnie taki sam dom jeżeli mieszkam pod Krakowem w 3 strefie śniegowej, 1 strefie wiatrowej, a nie chcę zmieniać kąta dachu? W okolicy widzę, że stoją domy z małym kątem, kopertowe. Czy możliwość budowy takiego dachu zależy tylko od użytych materiałów, konstrukcji czy ktoś może mi zabronić budowy domu z takim dachem??? Proszę o odpowiedź w sprawie, będę wdzięczna.

Witam

Każdy gotowy projekt domu musi zostać poddany adaptacji, czyli procesowi dostosowania go do lokalizacji na wybranej przez Inwestora działce, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Adaptacja polegać będzie zatem na dostosowaniu projektu do lokalnych warunków gruntowych, klimatycznych oraz doprowadzeniu do zgodności z miejscowym planem zabudowy lub Decyzją o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu.

Adaptacja budynku do odpowiednich stref (wiatrowej i śniegowej) może polegać jedynie na zwiększeniu przekrojów elementów więźby dachowej i dostosowaniu konstrukcji bez konieczności zmiany kąta nachylenia dachu o ile MPZP lub WZ nie mówią inaczej.

 

Pozdrawian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
W dniu 21.07.2018 o 22:02, Gość Lilu napisał:

Czy jest możliwość stworzenia w sypialni na parterze kuchni , a w miejscu kuchni stworzenie jadalni po dodaniu ścianki działowej od strony salonu ?

Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.
Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.
Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.
Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...