Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ares


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Witam!! www.rola2.extradom.pl/galeria/ares-ii-340094.aspx świetna galeria dla budujących dom ARES

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć na naszym forum. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wygląda Pani Ares. Dodatkowo warto wziąć udział w kolejnej edycji naszego konkursu fotograficznego. Już niedługo umieścimy informacje na jego temat na naszej stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich szczekliwy posiadaczy Projektu Ares.

My zaczynamy budowę tego domu w marcu 2012.

Czy ktoś ma już mury?.

Bardzo chętnie przejechał bym się na budowę i zobaczył jak to wszystko wygląda na żywo.

Z góry dziękuje za życzliwość.

Pozdrawiam

 

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu miesiąca rozpoczynam budowę owego projektu. Zmiany jakie wprowadziłem to podpiwniczenie całego garażu i umieszczenie tam kotłowni, likwidacja szaf przy wc i jadalni. Zrezygnowałem również z balkonu z tyłu budynku. WC zamierzam przesunąć pod schody a z lewej strony zrobić małą łazienkę. Pozdrawiam wszystkich budujących projekt Ares oraz czekam na wszelkie wskazówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Buduję Ares II. Jesienią staneliśmy na etapie fundamentów. Wprowadziłam podobne zmiany - piwnica pod garażem, likwidacja szaf oraz powiększyłam przedsionek (gdzie wstawie szafy). Jestem ciekawa na jakim etapie jesteś The Boss. Proszę o kontakt - rodzina.ren@vp.pl

rola2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno nic nie pisałam,ale to tylko dlatego, że czekaliśmy na ekipę budowlaną. Tak więc u nas fundament już wyciągnięty:))). Widać pierwsze zarysy domku i muszę Wam powiedzieć, że wygląda SUPER!!!

Gratuluję wszystkim, którzy kupili ten projekt, dobrego gustu!!!

 

Pani Magdo, jeśli można chciałbym prosić o zdjęcia tego co macie zrobione - tak dla porównania :) (rodzina.ren@vp.pl) Już nie mogę się doczekać wiosny ....

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

My również zakupiliśmy ten projekt. Mam wrażenie ze jest Pan dość awansowany w budowie domu.

 

Czy była by możliwość podesłani kilku zdiec z budowy na mojego e-mail chlukas@interia.pl .

 

Pozdrawiam

 

Lukasz Chrzaszczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Andrzej

Witam Pani Magdo. Mam pytanko czy była by mozliwość obejrzenia fundamentów, gdyż chciałbym zobaczyc jad dom wygląda w zarysie. Projekt bardzo ciekawy ale wizualizacja na "żywo" pewnie da pełny obraz. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź .Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Ares na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pani Beato! My budujemy się w Świętokrzyskiem, więc dzieli nas jakieś 550 km.:)! Kawałek, ale oczywiście jak tylko będą mury to zapraszamy:)))! My w tym roku mamy zamiar tylko "wyjść z ziemi", a z resztą ruszymy pełną parą na wiosnę. Pozdrawiam i życzę cierpliwości przy załatwianiu spraw związanych z domkiem:)!

 

Witam Czy mogłabym wiedziec gdzie kąkretnie budują się Państwo w Świętokrzyskim? My rówmież zaczynamy budowę i z miłą chęcią zobaczylibyśmy domek na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Beato! My budujemy się w Świętokrzyskiem, więc dzieli nas jakieś 550 km.:)! Kawałek, ale oczywiście jak tylko będą mury to zapraszamy:)))! My w tym roku mamy zamiar tylko "wyjść z ziemi", a z resztą ruszymy pełną parą na wiosnę. Pozdrawiam i życzę cierpliwości przy załatwianiu spraw związanych z domkiem:)!

 

Witam

My właśnie zakupiliśmy projekt domu Ares i jesteśmy na etapie kompletowania dokumentów jeśli nie było by to kłopotem z miłą chęcią wybralibyśmy się z mężem na państwa budowę aby zobaczyć domek na żywo,tylko w jakiej miejscowości pańswo budują domek?

PS. My również jesteśmy ze Świętokrzyskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! Zastanawiamy sie z mężem nad budową domu ARES II. Jeśli ktoś ma zdjęcia poddasza to proszę przełać. Interesuje mnie wielkosć tych pokoi przy takim dachu.

Pozdrawiam

sabina28z@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Ania

Witam!

Dawno nic nie pisałam,ale to tylko dlatego, że czekaliśmy na ekipę budowlaną. Tak więc u nas fundament już wyciągnięty:))). Widać pierwsze zarysy domku i muszę Wam powiedzieć, że wygląda SUPER!!!

Gratuluję wszystkim, którzy kupili ten projekt, dobrego gustu!!!

 

Witam!!!

my właśnie zakupiliśmy ten projekt:)))) niedługo zaczynamy budowe:))) cz yła by możliwość przesłać nam kilka fotek ??? (meil: ankaramcia@wp.pl) z góry dziękuje, pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...