Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ares


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
  • 1 month later...

witam ja kupuję ten projekt za miesiąc czekam na ustalenie warunków .Kiedy zaczyna się budowa ? jakieś zmiany będą ja mam parę ! świetny wybór projektu życzę powodzenia w budowie pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 2 tygodnie temu złożyliśmy dokumenty do Starostwa i czekamy na pozwolenie na budowę. Dużych zmian nie wprowadzaliśmy, bo dom jak dla nas jest idealny. Zrezygnowaliśmy z jednego okna dachowego i przesunęliśmy drzwi do łazienki na dole:). My również życzymy powodzenia:)))! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zastanawiamy się nad oknami w jadalni żeby zrobić jedno tak jak jest w projekcie Herkules z tym że balkon zostawiamy , i w salonie też chyba nie chcemy tej ścianki działowej co idzie przy schody chcemy zrobić otwarte schody i tych szaf się chcemy pozbyć jadalni i koło schodów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My likwidujemy tą szafę przy jadalni, ale robimy ściankę ozdobną taką ażurową, żeby nie było za bardzo widać drzwi do WC, bo tak jak pisałam chcemy zrobić drzwi od strony jadalni. Jeśli chodzi o schody to my zostawiamy tak jak jest żeby kominek nie wyszedł pod schodami. A jakie będziecie mieć ogrzewanie? Gazowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Boss

W przeciągu miesiąca rozpoczynam budowę owego projektu. Zmiany jakie wprowadziłem to podpiwniczenie całego garażu i umieszczenie tam kotłowni, likwidacja szaf przy wc i jadalni. Zrezygnowałem również z balkonu z tyłu budynku. WC zamierzam przesunąć pod schody a z lewej strony zrobić małą łazienkę. Pozdrawiam wszystkich budujących projekt Ares oraz czekam na wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym będziecie kryć domek??? Tak jak w projekcie dachówką? Czy może blachą? Do The Boss: czyli chcecie zrobić ogrzewanie węglowe (skoro robicie kotłownię pod garażem)? Bo my właśnie cały czas zastanawiamy się nad ogrzewaniem??? Węglowe czy gazowe??? Co radzicie:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość The Boss

Planuje zrobić ogrzewanie na eko-groszek z tego wzgledu, iż nie posiadam przyłącza gazowego. Jako pokrycie dachu to raczej blacha, rozważałem też gont, dachówka odpada ze względu na zbyt dużą wagę no i cenę jak dla mnie(więźba + pokrycie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy konkretnie ruszacie z budową? Bo u nas jeszcze zejdzie ok. miesiąca zanim dostaniemy pozwolenie na budowę. A gdzie (jeśli można wiedzieć:)) stawiacie domek? Województo, miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na działce mamy gaz,lecz zastanawiamy sie czy gaz na tyle ogrzeje dom:(? czy nie będzie za drogo? Ale do pieca jeszcze daleko. Co jeszcze zmieniło się po moim ostatnim wpisie. Oglądaliśmy podobny domek(Tyberiusz) i zrezygnujemy na pewno z okien dachowych we wszystkich pokojach. Okna dwukomorowe są na tyle duże że na pewno doświetlą cały pokój. A gdzie jeśli można wiedzieć, budujecie domek? Województwo? miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ! wczoraj ustaliliśmy z budowlańcami termin naszej budowy . podpowiedzieli nam żebyśmy za garażem dobudowali kotłownie bo ta w mieszkaniu będzie trochę mała na piec eko- groszek i wszystko będzie wylatywało na przedpokój a w miejscu gdzie była kotłownia zrobimy spiżarnie i tez zrezygnowaliśmy z spiżarni w kuchni zrobimy większy przedpokój z szafą pozdrawiam nasza budowa niestety ruszy dopiero w przyszłym roku więc jeszcze dużo moze się zmienić pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku już sie nie mogę doczekać kiedy Pani zacznie budowę aresika Ja będę budowała go w woj. lubuskim Budziechowie a pani gdzie może będzie niedaleko to panią odwiedze w trakcie budowy ? Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zastanawiamy się nad oknami w jadalni żeby zrobić jedno tak jak jest w projekcie Herkules z tym że balkon zostawiamy , i w salonie też chyba nie chcemy tej ścianki działowej co idzie przy schody chcemy zrobić otwarte schody i tych szaf się chcemy pozbyć jadalni i koło schodów .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku już sie nie mogę doczekać kiedy Pani zacznie budowę aresika Ja będę budowała go w woj. lubuskim Budziechowie a pani gdzie może będzie niedaleko to panią odwiedze w trakcie budowy ? Pozdrawiam!!!!

 

 

Witam,

My rowniez z Zona zakupilismy projek i wprowadzilismy dosc duzo zmian, sciany balkon, oraz wiele innych. Dla zainteresowanych moge przyslac nasza koncepcje chetnie wymienie opinie.

Moj e-mail: chlukas@interia.pl

 

Pozdrawiam

 

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pani Beato! My budujemy się w Świętokrzyskiem, więc dzieli nas jakieś 550 km.:)! Kawałek, ale oczywiście jak tylko będą mury to zapraszamy:)))! My w tym roku mamy zamiar tylko "wyjść z ziemi", a z resztą ruszymy pełną parą na wiosnę. Pozdrawiam i życzę cierpliwości przy załatwianiu spraw związanych z domkiem:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam!

Dawno nic nie pisałam,ale to tylko dlatego, że czekaliśmy na ekipę budowlaną. Tak więc u nas fundament już wyciągnięty:))). Widać pierwsze zarysy domku i muszę Wam powiedzieć, że wygląda SUPER!!!

Gratuluję wszystkim, którzy kupili ten projekt, dobrego gustu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...