Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Frodo


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, 

Mam pytanie, z czego są okna przedstawione w projekcie oraz jaki to kolor? Mam też pytanie odnośnie drewnianych paneli na elewacji. Czy to prawdziwe drewno czy może coś innego oraz z czego jest podbitka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W naszych projektach stosujemy stolarkę energooszczędną PCV firmy Oknoplast – SYSTEM WINERGETIC PREMIUM. Najbardziej zbliżony kolor do tego z wizualizacji to: Winchester. W kwestii elewacji to porponujemy okładzinę z desek CEDRAL. Produkt ten jest wykonany z włóknocementu o strukturze naturalnego drewna oraz szerokiej palecie barw. Z tego materiału mogą być wykonane elementy elewacji, jak i podbitka.

Przedstawione na stronie www wizualizacje mają charakter poglądowy i kolory mogą różnić się od rzeczywistych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam , bardzo prosilabym o wyslanie zestwienia materiałów i kosztow, i rysunków szczególowych. Mój adres to mateuszkrzempek@wp.pl

Witam

Projekt Frodo aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na projekt obecnie wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mieli dla domu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie dla niego wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

czy mogę prosić o informację na jakiej wysokości zaczynają się skosy na poddaszu?

Witam

Ponieważ projekt ten jest aktualnie koncepcją - nie mamy do niego jeszcze szczegółowej dokumentacji, mogę podać przybliżoną wysokość ścianki kolankowej - 90cm. Może ona ulec niewielkiej zmianie na etapie opracowania szczegółowego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogę prosić o informację na jakiej wysokości zaczynają się skosy na poddaszu?
Witam Ponieważ projekt ten jest aktualnie koncepcją - nie mamy do niego jeszcze szczegółowej dokumentacji, mogę podać przybliżoną wysokość ścianki kolankowej - 90cm. Może ona ulec niewielkiej zmianie na etapie opracowania szczegółowego.   Pozdrawiam

A czy istnieje możliwośc zwiększenia wysokości do 120 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Witam, Czy istnieje możliwość przeprojektowania schodów-tak aby zwiększyć pow. łazienki/zmniejszyć powierzchnię hallu ?

 

Dzień dobry. Na rysunku rzutu parteru zaznaczono sposób powiększenia łazienki o przestrzeń pod schodami. Jednak jeśli jest to niewystarczające, istnieje możliwość przeprojektowania schodów, najlepiej jest wprowadzić taką zmianę na etapie adaptacji projektu u lokalnego architekta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam czy istnieje mozliwość doprojektowania garażu do projektu frodo?

Witam,

jest oczywiście możliwość doprojektowania garażu. Zmianę taką należy wprowadzić do projektu najlepiej na etapie adaptacji. Zmianę taką można również zlecić naszej pracowni. Odnośnie wyceny proszę o kontakt pod adresem info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam czy istnieje mozliwosc aby w tym projekcie pod domem była powierzchnia na piwnice ?

Witam. Tak, każdy nasz projekt można podpiwniczyć. Najlepiej wykonać taką zmianę na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana/Panią architekt dokona jej wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, czy macie Państwo w planach wprowadzenie innych wersji dla projektu Frodo? Bardzo podoba mi się ten domek głównie ze względu na kominek na tarasie, ale lista zmian jest spora aby dostosować go do działki szerszej i zachować powierzchnię do 130m. Budynek, należałoby poszerzyć obustronnie tak aby osiągnąć mniej więcej 1050m, i skrócić z długości o około 2m, przeprojektować schody aby były nie na długość ale głębokość, można by też od strony tarasu dodać balkon zamiast zadaszenia które może i jest fajne ale w sporym stopniu ogranicza dopływ słońca co w zimie może być dużym minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie Państwo w planach wprowadzenie innych wersji dla projektu Frodo? Bardzo podoba mi się ten domek głównie ze względu na kominek na tarasie, ale lista zmian jest spora aby dostosować go do działki szerszej i zachować powierzchnię do 130m. Budynek, należałoby poszerzyć obustronnie tak aby osiągnąć mniej więcej 1050m, i skrócić z długości o około 2m, przeprojektować schody aby były nie na długość ale głębokość, można by też od strony tarasu dodać balkon zamiast zadaszenia które może i jest fajne ale w sporym stopniu ogranicza dopływ słońca co w zimie może być dużym minusem.

Witam

Obecnie nie mamy w planach tworzenia kolejnych wersji projektu Frodo. Dom został celowo zaprojektowany tak, aby zmieścił się na wąskiej działce.

Zmiany, które są proponowane wymagałyby całkowitego przeprojektowania i na nowo policzenia konstrukcji budynku, dlatego znacznie wykraczają poza zakres możliwych zmian na etapie adaptacji. Zadaszenie od strony tarasu jest na tyle wysoko, że nie będzie zbytnio ograniczało dopływu słońca do pomieszczeń.

W swojej ofercie mamy wiele projektów, które posiadają kominek na tarasie, może spodoba się któryś z nich : Telimena, Artemis, Ramona, Alex, Brenda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, czy macie Państwo w planach wprowadzenie innych wersji dla projektu Frodo? Bardzo podoba mi się ten domek głównie ze względu na kominek na tarasie, ale lista zmian jest spora aby dostosować go do działki szerszej i zachować powierzchnię do 130m. Budynek, należałoby poszerzyć obustronnie tak aby osiągnąć mniej więcej 1050m, i skrócić z długości o około 2m, przeprojektować schody aby były nie na długość ale głębokość, można by też od strony tarasu dodać balkon zamiast zadaszenia które może i jest fajne ale w sporym stopniu ogranicza dopływ słońca co w zimie może być dużym minusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie Państwo w planach wprowadzenie innych wersji dla projektu Frodo? Bardzo podoba mi się ten domek głównie ze względu na kominek na tarasie, ale lista zmian jest spora aby dostosować go do działki szerszej i zachować powierzchnię do 130m. Budynek, należałoby poszerzyć obustronnie tak aby osiągnąć mniej więcej 1050m, i skrócić z długości o około 2m, przeprojektować schody aby były nie na długość ale głębokość, można by też od strony tarasu dodać balkon zamiast zadaszenia które może i jest fajne ale w sporym stopniu ogranicza dopływ słońca co w zimie może być dużym minusem.

Witam

W najbliższym czasie nie planujemy kolejnych wersji domu Frodo. Proszę jednak na adres info@dobredomy.pl przesłać wytyczne/parametry domu jaki Pana interesuje - nasi architekcie postarają się coś zaproponować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam czy istnieje mozliwosc aby w tym projekcie pod domem była powierzchnia na piwnice ?
Witam. Tak, każdy nasz projekt można podpiwniczyć. Najlepiej wykonać taką zmianę na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana/Panią architekt dokona jej wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Witam , Czy mogę dostać wycenę oraz szczegółowe rzuty pomieszczeń.Wojtekmój email wojtekd1973@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...