Jump to content
Forum dobredomy.pl

Projekt Brenda


Redaktor
 Share

Recommended Posts

 • 3 weeks later...
 • Replies 98
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam można prosić o szacunkowy kosztorys domku?

Witam

Brenda jest naszym nowym projektem, aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację projektową wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji projektowej będziemy mogli zlecić wykonanie dla domu wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam, proszę o podanie szerokości salonu od wewnątrz, od okna w jadalni, do okna w salonie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam

Projekt Brenda jest w fazie koncepcji. Dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa, dlatego nie mogę podać dokładnej odległości. Wstępnie szerokość salonu wynosi około 576cm. Na etapie przygotowywania dokumentacji odległość ta może nieznacznie się zmienić.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

jaki jest koszt tego domku wykonczonego w przyblizeniu??

Witam

Brenda jest naszym nowym projektem - aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do projektu aktualnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Witam czy jest możliwość podania otworów okiennych w pokojach dziecięcych i ile wynosi skrzydło balkonowe. Z góry dziękuje :)

Dzień dobry.

Projekt domu Brenda jest na razie na etapie koncepcji, dokumentacja techniczna projektu nie jest jeszcze gotowa. W pokojach dziecięcych przewidujemy jednak okna wysokie na 220 cm i szerokie na 130 cm (80 cm - drzwi balkonowe, 50 cm - okno).

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
Guest Jesiotr

Witam,

 

czy istniała bym możliwość podpiwniczenia pod całym budynkiem oraz np. przedłużenia salonu ( tak aby uzyskać całkowitą powierzchnię ok 28 m2)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam, czy istniała bym możliwość podpiwniczenia pod całym budynkiem oraz np. przedłużenia salonu ( tak aby uzyskać całkowitą powierzchnię ok 28 m2) Pozdrawiam

Witam

Powyższe zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem. Nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam, kiedy można spodziewać się wyceny tego projektu?

Witam

Projekt Brenda aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji projektowej będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 1 month later...

Witam czy jest możliwość zaprojektowania podpiwniczenia...????

Dzień dobry. Istnieje możliwość podpiwniczenia budynku na etapie adaptacji projektu. Z uwagi na lokalizację i geometrię klatki schodowej nie powinno być z tym żadnych problemów, zejście do piwnicy może znajdować się pod zaprojektowanym już biegiem schodów. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...
 • 1 month later...

Witam, czy istniej możliwość zmiany w projekcie, aby wybudować dom 3 metry od granicy?

Witam

Aby pobudować dom 3m od granicy należałoby zrezygnować całkowicie z okien na którejś bocznej elewacji, co w przypadku domu Brenda nie jest możliwe ze względów funkcjonalnych. Sugeruję zapytać we właściwym urzędzie wydającym warunki zabudowy dla Pani działki, o możliwość dokonania odstępstwa i przysunięcia się z budynkiem do granicy działki na odległość 3m za zgodą sąsiada. 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
 • Create New...