Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Brenda


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam, minimalna dlugosc dzialki to 25.63, moja dzialka wynosi 25.11 czy to dyskwalifikuje postawienie Brendy na mojej działce?

Pozdrawiam

Witam. Można zwęzić dom o 52cm (likwidacja wykusza + 20 cm z szerokości budynku). Ewentualnie można zlikwidować okna na jednej ze ścian zewnętrznych (np. tej po lewej stronie) co pozwoli na zbliżenie się do granicy działki sąsiada na 3m. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, minimalna dlugosc dzialki to 25.63, moja dzialka wynosi 25.11 czy to dyskwalifikuje postawienie Brendy na mojej działce? Pozdrawiam
Witam. Można zwęzić dom o 52cm (likwidacja wykusza + 20 cm z szerokości budynku). Ewentualnie można zlikwidować okna na jednej ze ścian zewnętrznych (np. tej po lewej stronie) co pozwoli na zbliżenie się do granicy działki sąsiada na 3m. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Witam, na szerokosc dom jest w porzadku. Sasiadujaca dzialka od prawej strony jest rowniez moja wlasnoscia wiec moge sie zblizyc do granicy maksymalnie natomiast na dlugosc minimalny rozmiar dzialki u Panstwa w opisie jest 25.63 a moja dzialka w dlugosci ma 25.11. Czyli musialabym dokonac zmian w dlugosci domu a nie jego szerokosci i z tym mam problem. Z tylu dzialki mam sasiada i tam musi byc 4 metry natomiast od wjazdu dzialki jaka granica w metrach musi zostac zachowana? Jaka dlugosc oraz szerokosc jest tego domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na szerokosc dom jest w porzadku. Sasiadujaca dzialka od prawej strony jest rowniez moja wlasnoscia wiec moge sie zblizyc do granicy maksymalnie natomiast na dlugosc minimalny rozmiar dzialki u Panstwa w opisie jest 25.63 a moja dzialka w dlugosci ma 25.11. Czyli musialabym dokonac zmian w dlugosci domu a nie jego szerokosci i z tym mam problem. Z tylu dzialki mam sasiada i tam musi byc 4 metry natomiast od wjazdu dzialki jaka granica w metrach musi zostac zachowana? Jaka dlugosc oraz szerokosc jest tego domu?

Witam ponownie. Przepraszam za niedopatrzenie.

Tak, dom należałoby skrócić. Można zlikwidować balkon nad tarasem oraz ścianę podpierającą go (ma ona dł. 1,50m).

Jeśli chodzi o odległość, którą trzeba zachować od granicy drogi to powinna być ona określona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego lub w Warunkach Zabudowy.

Szerokość - 6,93m, długość - 18,63m. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy jest wersja bez garażu ? Jeżeli nie, czy można wstępnie określić koszt budowy przy wprowadzeniu takiej zmiany.

Witam

W swojej ofercie nie posiadamy domu Brenda w wersji bez garażu - na etapie adaptacji projektu można ewentualnie garaż zlikwidować. Nasza Pracownia wystawi bezpłatna zgodę na taką zmianę.

Co do wpływu zmiany na koszt budowy - niestety nie jesteśmy w stanie określić jak likwidacja garażu wpłynie na ostateczny koszt budowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy kolor stolarki widoczny na wizualizacji to Winchester?

Dzień dobry,

Stolarka okienna w projekcie została opisana kolorem "jasny brąz". W projektach technicznych nie określamy kolorów nazwami stosowanymi przez firmy. Wynika to m.in. z różnic w wyświetlaniu obrazów na monitorach.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Lukasz

Hej, czy istnieje możliwość przesłania szczegółowych rysunków, zestawienia materiałowego i przybliżonej wyceny projektu Brenda na adres mailowy?  sniegu1983@gmail.com  .Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam. Czy byłoby możliwe dołożenie dodatkowego pokoju na dole?

Dzień dobry,

W odpowiedzi na maila, w tym układzie ciężko będzie doprojektować dodatkowe pokój, możliwe byłoby to kosztem garażu, ewentualnie wydłużenie garażu i wykonanie tam pokoju, ale to jest ostateczność, która raczej zniekształci dom.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

Witam serdecznie,

proszę o przesłanie zestawień materiałowych, szczegółowych rysunków oraz przybliżonej wyceny projektu domu Brenda na adres mailowy: natalia-16_1988@tlen.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...