Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Carmen


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik

Witam. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. projektu Carmen na adres dominik.wvz@gmail.com

Pytanie dodatkowe - jesli kupi się kosztorys do stanu surowego to czy zostanie to później odjęte od ceny projektu?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. projektu Carmen na adres dominik.wvz@gmail.com Pytanie dodatkowe - jesli kupi się kosztorys do stanu surowego to czy zostanie to później odjęte od ceny projektu? Pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Kosztorys dla projektu jest dodatkowo płatny – jego cena nie będzie odliczona od ceny projektu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mateusz

Witam,

 

Jaki jest koszt dostosowania projektu z fundamentami na terenie zabudowy o trzeciej kategorii szkód górniczych. Czy projekt przewiduje ogrzewanie podłogowe gazowe? Czy jest możliwość przesunięcia garazu do tyłu o jakies 2 m? tak aby wejście do domu od ogrodzenia było załóżmy 4m a do bramy garażowej 6m? Dziękuję i proszę o informację ile takie adaptacje by kosztowały?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jaki jest koszt dostosowania projektu z fundamentami na terenie zabudowy o trzeciej kategorii szkód górniczych. Czy projekt przewiduje ogrzewanie podłogowe gazowe? Czy jest możliwość przesunięcia garazu do tyłu o jakies 2 m? tak aby wejście do domu od ogrodzenia było załóżmy 4m a do bramy garażowej 6m? Dziękuję i proszę o informację ile takie adaptacje by kosztowały?

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl - udzielą Panu odpowiedzi na powyższe zapytania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,   Jaki jest koszt dostosowania projektu z fundamentami na terenie zabudowy o trzeciej kategorii szkód górniczych. Czy projekt przewiduje ogrzewanie podłogowe gazowe? Czy jest możliwość przesunięcia garazu do tyłu o jakies 2 m? tak aby wejście do domu od ogrodzenia było załóżmy 4m a do bramy garażowej 6m? Dziękuję i proszę o informację ile takie adaptacje by kosztowały?
Witam Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl - udzielą Panu odpowiedzi na powyższe zapytania.   Pozdrawiam

Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres d4rk89@gmail.comDziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jesteśmy bardzo zainteresowani państwa projektem. Chcielibyśmy jednak zamienić garaż jednostanowiskowy na dwustanowiskowy oraz zmienić taras nad garażem na dach. Czy proponowane zmiany byłyby możliwe do przeprowadzenia oraz jeśli tak to czy należy je zlecić państwu czy architektowi na etapie adaptacji projektu. Dziękuje za odpowiedz. Proszę rownież o przesłanie szczegółowych rysunków/rzutów na adres agatadziewulska@poczta.onet.pl

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy bardzo zainteresowani państwa projektem. Chcielibyśmy jednak zamienić garaż jednostanowiskowy na dwustanowiskowy oraz zmienić taras nad garażem na dach. Czy proponowane zmiany byłyby możliwe do przeprowadzenia oraz jeśli tak to czy należy je zlecić państwu czy architektowi na etapie adaptacji projektu. Dziękuje za odpowiedz. Proszę rownież o przesłanie szczegółowych rysunków/rzutów na adres agatadziewulska@poczta.onet.pl

Agata

Witam

Proszę o bezpośredni kontakt z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Witam, poproszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu Carmen na adres: sann-pol@wp.pl i mam jeszcze pytanie czy będzie się w nich zawierało zestawienie materiałów do stanu surowego ?

Rewelacyjny projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu Carmen na adres: sann-pol@wp.pl i mam jeszcze pytanie czy będzie się w nich zawierało zestawienie materiałów do stanu surowego ?

Rewelacyjny projekt

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Oczywiście będzie tam również zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wysłanie jeszcze raz, nic do mnie nie dotarło.


Witam, poproszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu Carmen na adres: sann-pol@wp.pl i mam jeszcze pytanie czy będzie się w nich zawierało zestawienie materiałów do stanu surowego ?


Rewelacyjny projekt


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę prosić o wysłanie jeszcze raz, nic do mnie nie dotarło.

Witam, poproszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu Carmen na adres: sann-pol@wp.pl i mam jeszcze pytanie czy będzie się w nich zawierało zestawienie materiałów do stanu surowego ?

Rewelacyjny projekt

 

Witam

Materiały wysłane ponownie - zawierają one zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, dnia 05 Marz 2018 - 11:24 AM, napisał:snapback.png

 

Mogę prosić o wysłanie jeszcze raz, nic do mnie nie dotarło.

Witam, poproszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu Carmen na adres: sann-pol@wp.pl i mam jeszcze pytanie czy będzie się w nich zawierało zestawienie materiałów do stanu surowego ?

Rewelacyjny projekt

Witam

Materiały wysłane ponownie - zawierają one zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego.

 

Pozdrawiam

Otrzymaliśmy komunikat zwrotny, że podane konto mailowe jest zablokowane  lub nieaktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ALEX, dnia 05 Marz 2018 - 11:24 AM, napisał:snapback.png

Otrzymaliśmy komunikat zwrotny, że podane konto mailowe jest zablokowane  lub nieaktywne.

 

 

w takim razie poproszę na krzys8801@wp.pl lub buczoprzygoda@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...
14 godzin temu, Gość Darek napisał:

Witam. Czy można prosić o przesłanie rysunków szczegółowych projektu, wymiary i kosztorys na e-mail: lamchork@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość marzpop@autograf.pl
Witam. Proszę o informacje gdzie można obejrzeć "na żywo" wybudowany dom (niezależnie, która wersja projektu). Adres e-mail: marzpop@autograf.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość marzpop@autograf.pl napisał:

Witam. Proszę o informacje gdzie można obejrzeć "na żywo" wybudowany dom (niezależnie, która wersja projektu). Adres e-mail: marzpop@autograf.pl

Dzień dobry, nie posiadamy takich informacji. Może któryś z inwestorów odezwie się do Pana za pomocą forum. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...