Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kordelia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Również bym prosił o przesłanie materiałów na adres tomek.w75@wp.eu. Również interesowała by mnie poszerzenie domu, lub samego garażu o tyle co z budynku wystaje okno w jadalni...

Za materiały, dziękuję.. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.. Również bym prosił o przesłanie materiałów na adres tomek.w75@wp.eu. Również interesowała by mnie poszerzenie domu, lub samego garażu o tyle co z budynku wystaje okno w jadalni... Za materiały, dziękuję.. Pozdrawiam...

Zestawienie materiałów zostało wysłane na podanego meila. 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, 

Jestem zainteresowany dokładnymi wymiarami pomieszczeń, rzutami.

interesuję mnie również kwestia poszerzenia domu- w dwóch wariantach: 

-garaż dwustanowiskowy 

lub

-garaż jednostanowiskowy a poszerzenie od drzwi wejściowych w kierunku do prawej o około 2m.

 

Mój adres:    myinfo.at@!gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem zainteresowany dokładnymi wymiarami pomieszczeń, rzutami.

interesuję mnie również kwestia poszerzenia domu- w dwóch wariantach: 

-garaż dwustanowiskowy 

lub

-garaż jednostanowiskowy a poszerzenie od drzwi wejściowych w kierunku do prawej o około 2m.

 

Mój adres:    myinfo.at@!gmail.com

Pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia MPZP. Maksymalna wysokość zabudowy wg mpzp to 8m, dach 35-45st. co w tej kwestii można zrobić, żeby ten projekt się mieścił w wymogach?   myinfo.at@!gmail.com
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.   Pozdrawiam

Witam, wiadomości nie otrzymałem, podany adres jest poprawny- poza znakiem wykrzyknienia, pozostałe dokładnie jak napisałem ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem zainteresowany dokładnymi wymiarami pomieszczeń, rzutami. Proszę też o wysłanie zapotrzebowania materiałów do stanu surowego zamkniętego

interesuję mnie również kwestia poszerzenia domu- garaż dwustanowiskowy, nad garażem ma być taras.

 

romanom@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jestem zainteresowany dokładnymi wymiarami pomieszczeń, rzutami. Proszę też o wysłanie zapotrzebowania materiałów do stanu surowego zamkniętego

interesuję mnie również kwestia poszerzenia domu- garaż dwustanowiskowy, nad garażem ma być taras.

 

romanom@op.pl

Witam
Materiały wraz z odpowiedią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Rafał J.

Witam! jestem powaznie zainteresowany projektem kordelia! prosze o przesłanie dokladnych wymiarow pomieszczen i materiałow potrzebnych do stanu surowego! Czy jest mozliwość podpiwniczenia garazu!? czekam na odpowiedz ada8705@wp.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jestem powaznie zainteresowany projektem kordelia! prosze o przesłanie dokladnych wymiarow pomieszczen i materiałow potrzebnych do stanu surowego! Czy jest mozliwość podpiwniczenia garazu!? czekam na odpowiedz ada8705@wp.pl pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Witam, pisalem juz kilka razy ale nikt sie nie interesuje widocznie odpisywaniem chcialbym zapytac sie o zmiane projektu, a dokladnie tego pokoju 10m2 na garderobe i lazienke czy jest taka mozliwosc, prosze o kontakt and644@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisalem juz kilka razy ale nikt sie nie interesuje widocznie odpisywaniem chcialbym zapytac sie o zmiane projektu, a dokladnie tego pokoju 10m2 na garderobe i lazienke czy jest taka mozliwosc, prosze o kontakt and644@wp.pl

Dzień dobry,

wymienione przez Pana zmiany są możliwe do wprowadzenia. Zgoda na dowolne modyfikacje układu ścian działowych oraz funkcji pomieszczeń, automatycznie dodawana jest do dokumentacji technicznych projektu. Przy zmianie części pokoju na łazienkę, należy uwzględnić konieczność doprowadzenia tam wszystkich instalacji.

Zmiany do projektu można wprowadzać na etapie adaptacji u lokalnego architekta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowana dokładnymi wymiarami pomieszczeń, rzutami. Proszę również o wysłanie zapotrzebowania na materiały do stanu surowego zamkniętego na email kam.tchorzewska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...