Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dawid II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolanta

Witam,

czy jest możliwe przesunięcie ściany a co za tym idzie - całkowita likwidacja podcienia?

Prosiłabym także o przesłanie zwymiarowanych rzutów parteru i piętra na adres: frason@o2.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

czy jest możliwość:

1/ zamknięcia kuchni od strony jadalni i wykonanie wejścia od strony wc (kosztem spiżarni)

2/ przesunięcia ściany - na projekcie z telewizorem - tak aby otrzymać wejście na taras jednoskrzydłowymi drzwiami

pozdrawiam

Witam

Zaproponowane zmiany możliwe są do naniesienia na projekt na etapie jego adaptacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwe przesunięcie ściany a co za tym idzie - całkowita likwidacja podcienia? Prosiłabym także o przesłanie zwymiarowanych rzutów parteru i piętra na adres: frason@o2.pl pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Technicznie możliwa jest zabudowa podcienia - najlepiej wykonać to na etapie adaptacji projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Grażyna

Witam. Interesuje mnie wykonanie kilku zmian w pierwotnym projekcie w zakresie: zmiana ogrzewania na węglowe, rezygnacja z kominka, rezygnacja ze spiżarni, otwarcie kuchni na salon, zmiana okna kuchennego z narożnikowego na zwykłe. Odbicie lustrzane projektu. Proszę o wycenę na e-mail grasim@wp.pl jaki byłby koszt projektu po zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie wykonanie kilku zmian w pierwotnym projekcie w zakresie: zmiana ogrzewania na węglowe, rezygnacja z kominka, rezygnacja ze spiżarni, otwarcie kuchni na salon, zmiana okna kuchennego z narożnikowego na zwykłe. Odbicie lustrzane projektu. Proszę o wycenę na e-mail grasim@wp.pl jaki byłby koszt projektu po zmianach.

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe - kominek jest jako element dodatkowy, oczywiście na etapie adaptacji można z niego zrezygnować.

 

Pozdrawiam

zatem nie ma obowiązku stosowania 2 rodzajow ogrzewania domów jednorodzinnych ? można mieć np. tylko kocioł na paliwo stałe (centralne ogrzewanie) bez kominka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie kupiliśmy już od was projekt Dawid II i mamy już adaptacje ,ale mężowi zachciało się balkonu od strony tarasu czy jest to możliwe i czy muszę zmieniac coś w projekcji czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie kupiliśmy już od was projekt Dawid II i mamy już adaptacje ,ale mężowi zachciało się balkonu od strony tarasu czy jest to możliwe i czy muszę zmieniac coś w projekcji czy nie

Dzień dobry,

Doprojektowanie balkonu jest możliwe, w tym wypadku należy zgłosić się do architekta adaptującego i poprosić o wprowadzenie tej zmiany. Nasza pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na wprowadzenie takiej zmiany. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałowego dla projektu Dawid II, e-mail: badamski@gmail.com. Interesuje mnie odbice lustrzane tego projektu.
Jeśi ktoś zrealizował bądź realizuje ten projekt o zdjęcia lub kontakt na @. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałowego dla projektu Dawid II, e-mail: badamski@gmail.com. Interesuje mnie odbice lustrzane tego projektu.

Jeśi ktoś zrealizował bądź realizuje ten projekt o zdjęcia lub kontakt na @. dziękuję

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana projektem Dawid II, proszę o przesłanie  rzutów i przekrojów parteru, poddasza i strychu oraz o szacunkowy najnowszy kosztorys na adres robi@autograf.pl. Z poważaniem Robert W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...