Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Beta I


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,interesuje mnie ten projekt,proszę powiedzieć kiedy będą dostępne szczegółowe wymiary,przekroje?pozdrawiam

Witam

Projekt Beat I aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około  6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, czy istnieje wersja tego projektu z garażem dwustanowiskowym i czy ewentualnie istnieje możliwość przeprojektowania wersji I tak aby ten garaż otrzymać mam na myśli np. wydłużenie budynku o 2m?

Witam

W swojej ofercie aktualnie nie posiadamy domu Beta w wersji z garażem dwustanowiskowym. Można jednak na etapie adaptacji projektu, przy współpracy ze swoim architektem, poszerzyć garaż na dwustanowiskowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam.

Mogłabym prosić o wysłanie rysunków szczegółowych dla domu BETA I na adres: syla.skok@wp.pl ?

Co znaczy strop mieszany? Czy jest możliwość zmiany na strop monolityczny?

W zakładce nie mogę otworzyć przekroju, prosiłabym również o rysunek.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mogłabym prosić o wysłanie rysunków szczegółowych dla domu BETA I na adres: syla.skok@wp.pl ? Co znaczy strop mieszany? Czy jest możliwość zmiany na strop monolityczny? W zakładce nie mogę otworzyć przekroju, prosiłabym również o rysunek. Pozdrawiam:)

Witam

 

Materiały dla projektu prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

W projekcie przewidziany jest strop gęstożebrowy Teriva, kawałkiem płyta monolityczna.

Na etapie adaptacji projektu można jednak dokonać zmiany technologii wykonania stropu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Agnieszka

Witam. Bardzo ciekawy projekt - zastanawiamy się z mężem nad zakupem. Czy mogłabym prosić o bardziej szczegółowe dane odnośnie pomieszczeń, zwłaszcza poddasza? Adres e-mail: aga.marchel@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...