Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Beta I


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Projekt jest bardzo ladny tylko troche dla mnie za duzy.Czy sa jakies plany na project o takiej samej lub podobnej stylistyce ale o troche mniejszej powierzchni. Dziekuje I pozdrawiam

Dzień dobry,

w chwili obecnej nie planujemy takiej wersji budynku. Może Pan wprowadzić zmiany do projektu na etapie adaptacji. Otrzyma Pan wówczas pisemną i bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam, Czy dom Beta jest dostępny w technologii drewnianej szkieletowej?

Witam

O możliwość realizacji domu w technologii szkieletowej należy dopytać w firmach oferujących budowy w tejże technologii, np. u naszego partnera:

Wolf System Sp. z o.o.

Dział Sprzedaży Domów Gotowych

tel. +48 32  605 37 00

e-mail: mail@wolfsystem.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
W dniu ‎11‎.‎11‎.‎2018 o 20:15, Gość Piotr napisał:

Witam, czy jest możliwość ogrzewania tylko kominkiem z płaszczem wodnym, jaka jest powierzchnia balkonu z pokoi na poddaszu

Dzień dobry,

Ogrzewanie jedynie kominkiem z płaszczem wodnym jest teoretycznie możliwe. 

Nie zalecamy jednak takiego rozwiązania ze względu na trudności z utrzymaniem stałej temperatury.

Nieuniknione wydaje się zastosowanie dodatkowo grzałki elektrycznej.

Powierzchnia balkonu ograniczona balustradami to około 12m2.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Monika

Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Czy jest ktoś kto już wybudował którąś z dostępnych wersji?? Chętnie zobaczę zdjęcia z realizacji?? albo na etapie budowy?? 
Bardzo proszę o kontakt.
mch81@wp.pl
Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość biala29@vp.pl

Dzień dobry

Bardzo podobają nam się Państwa projekty ...trudno wybrać , jednak od dłuższego czasu przyglądamy się Beta 1 , czy możemy prosić o wysłanie szczegółów dot. pomiarów pomieszczeń -może po przeanalizowaniu zdecydujemy się w końcu . Dziękujemy . Biala29@vp.pl Pozdrawam Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość biala29@vp.pl napisał:

Dzień dobry

Bardzo podobają nam się Państwa projekty ...trudno wybrać , jednak od dłuższego czasu przyglądamy się Beta 1 , czy możemy prosić o wysłanie szczegółów dot. pomiarów pomieszczeń -może po przeanalizowaniu zdecydujemy się w końcu . Dziękujemy . Biala29@vp.pl Pozdrawam Dorota

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
beta i nie jest bez wad ,wręcz nawet po moich zmianach jest mnóstwo błędów . udostępnił bym moją wizje którą stworzyłem i wybudowałem ale nie mam takiej możliwości bo będę chciał kasy , a budynek jest naprawdę ciekawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość tomek napisał:

beta i nie jest bez wad ,wręcz nawet po moich zmianach jest mnóstwo błędów . udostępnił bym moją wizje którą stworzyłem i wybudowałem ale nie mam takiej możliwości bo będę chciał kasy , a budynek jest naprawdę ciekawy.

Dzień dobry,

cieszymy się, że udało się Panu wybudować dom dostosowany do potrzeb.

Trudno nam się ustosunkować do reszty wypowiedzi nie znając konkretów.

Dotychczas nie otrzymaliśmy zastrzeżeń co do projektu czy też informacji o błędach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Edyta
Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Czy jest ktoś kto już wybudował którąś z dostępnych wersji?? Chętnie zobaczę zdjęcia z realizacji?? albo na etapie budowy??  Bardzo proszę o kontakt. mch81@wp.pl Monika

Dla zainteresowanych, wybudowalismy dom Beta I po naniesieniu niewielkich poprawek. Uważam że dom jest bardzo funkcjonalny i idealny dla 4 osobowej rodziny. Jeżeli ktoś się zastanawia chętnie pokaże efekty naszej pracy, jeszcze bez skończonej elewacji bo to wyzwanie na najbliższy czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...
Gość Beta I
Dnia 3.05.2019 o 08:17, Gość Edyta napisał:
Witam. Bardzo podoba mi się ten projekt. Czy jest ktoś kto już wybudował którąś z dostępnych wersji?? Chętnie zobaczę zdjęcia z realizacji?? albo na etapie budowy??  Bardzo proszę o kontakt. mch81@wp.pl Monika


Dla zainteresowanych, wybudowalismy dom Beta I po naniesieniu niewielkich poprawek. Uważam że dom jest bardzo funkcjonalny i idealny dla 4 osobowej rodziny. Jeżeli ktoś się zastanawia chętnie pokaże efekty naszej pracy, jeszcze bez skończonej elewacji bo to wyzwanie na najbliższy czas.

Jesteśmy zainteresowani tym projektem i chętnie obejrzymy zdjęcia już wybudowanego. Jak z garażem, czy nie jest na wąski? Proszę o kontakt budowadomudobra@interia.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Zdjęcia domu

Witam, 

Czy ktoś stawiał już ten dom i mógłby podesłać mi zdjęcia z budowy i po budowie ? Chciałabym sobie bardziej to zobrazować :) 

projekt niesamowicie mi się podoba , jestem tylko ciekawa jak jest w rzeczywistości 

Jeśli jest ktos taki , proszę o info

agnieszka1015@onet.eu

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...