Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres jot1990@wp.pl
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres jot1990@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam 

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
Gość Krzysztof Tomasik

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu DARIUSZ II. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami i szacowanym czasem realizacji) dotyczących tego projektu na adres e-mail: krzysztof.tomasik@interia.pl. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu DARIUSZ II. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami i szacowanym czasem realizacji) dotyczących tego projektu na adres e-mail: krzysztof.tomasik@interia.pl. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam .

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Katarzyna

Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu Dariusz II. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres katarzynadobosz@o2.pl. W przypadku chęci wprowadzenia zmian do projektu i jego zakupu (miasto Rzeszów), gdzie możemy się z mężem udać, aby takowych dokonać?
Bardzo dziękuję i pozdrawiam 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień dobry, jestem zainteresowana zakupem projektu Dariusz II. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres katarzynadobosz@o2.pl. W przypadku chęci wprowadzenia zmian do projektu i jego zakupu (miasto Rzeszów), gdzie możemy się z mężem udać, aby takowych dokonać?

Bardzo dziękuję i pozdrawiam 

 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

​Zmiany na projekt można nanieść w ramach adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem. Listę naszych przedstawicieli, którzy oferują również tego typu usługi znajdzie Pani tutaj: 

https://www.dobredomy.pl/o-nas/nasi-przedstawiciele/ (podział województwami).

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
33 minuty temu, Gość tomo napisał:

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres smok55@vp.pl

Dziękuję i pozdrawiam 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Radosław Sikora
Witam. Czy można przesłać dokładne rysunki projektu DARIUSZ II.Jestem zainteresowany tym projektem oraz mam pytanie? Czy na parterze jest możliwa zamiana okna z spiżarni do wc gdyż chciałbym mieć okno w wc a niekoniecznie w spiżarni. pozdrawiam.Adres e mail SIKORECZEK83@WP.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gość Radosław Sikora napisał:

Witam. Czy można przesłać dokładne rysunki projektu DARIUSZ II.Jestem zainteresowany tym projektem oraz mam pytanie? Czy na parterze jest możliwa zamiana okna z spiżarni do wc gdyż chciałbym mieć okno w wc a niekoniecznie w spiżarni. pozdrawiam.Adres e mail SIKORECZEK83@WP.PL

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu- tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...