Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość

czy ktoś budował ten dom? Pozdrawiam
Witam. Wlasnie jestesmy na etapie adaptacji projektu. Czy ktos jeszcze zdecydowal sie na budowe tego domu?  Pozdrawiam

WitamMy z mężem zdecydowalismy sie na ten projekt, ale w wersji z wykuszą. Planujemy zaczac budowe w polowie marca 2015. Wszystkie "formalnosci mamy juz zalatwione.(jesli bedzie potrzebna pomoc prosze smialo pisac, chetnie pomoge:)Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość amadzia

Witam. My też chcemy wybudawać ten dom ale dopiero w 2016 roku, także proszę o wpisy odnośnie Waszych kosztów itd, gdyż jeżeli chodzi o ten projekt to nic w necie nie ma, byłabym bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amadzia5

Witam

Odpowiedź wraz z rysunkami prześlemy najpóźniej w dniu jutrzejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Witam. ja równiż poprosze o wysłanie na adres: magda.muzeum@wp.pl

Lecz chciałabym do tego powiększyć domek o wykusz :) czy w takim razie dadzą Państwo coś wykombinować aby powieszchnia odpowiadała wymogom MDM ?

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja równiż poprosze o wysłanie na adres: magda.muzeum@wp.pl

Lecz chciałabym do tego powiększyć domek o wykusz :) czy w takim razie dadzą Państwo coś wykombinować aby powieszchnia odpowiadała wymogom MDM ?

Dziekuję

Witam

Zapytanie przesłałam do architektów - odpowiedź otrzyma Pani na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Grzegorz

witam, proszęo o rysunki z wymiarami, jesli to mozliwe to zestawienie materiałow i bardzo mi zależy na innym rozmieszczeniu ścianek działowych parteru- czy jest możliwość zrobienia małego pokoju na parterze_pytanie do architektów ( adres e-mail: grzesjack@wp.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszęo o rysunki z wymiarami, jesli to mozliwe to zestawienie materiałow i bardzo mi zależy na innym rozmieszczeniu ścianek działowych parteru- czy jest możliwość zrobienia małego pokoju na parterze_pytanie do architektów ( adres e-mail: grzesjack@wp.pl)

Witam

Odpowiedź prześlemy najpóźniej w dniu jutrzejszym

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...