Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Blanka II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,   Panie Szymonie, czy można prosić jakieś zdjęcia z realizacji? W jakiej części Polski Pan buduje Blankę?      Witam,   Proszę zostawić adres email na stronie, jestem z Dolnego Śląska   Pozdrawiam SW

Witam, będę wdzięczny za podesłanie zdjęć z budowy. Udało się już dociągnąć do ssz? adeptus@pear.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Aneta

Witam,

 

Buduje Blankę II, powiększam salon,z dwóch pokoi zrobię sypialnie z garderobą,w trzecim pokoju biuro i uwaga na górze dwa pokoje na lekkich schodach :)

 

Ciekawy projekt się klaruje, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Mam na razie zero ale jak  ktoś potrzebuje porady proszę zostawić swój mail

 

Pozdrawiam

SW

Dzień dobry,

Czy możemy prosić o jakieś fotki z realizacji projektu, ewentualnie namiary tel. albo czy jest możliwość zobaczenia budowy????

pozdrawiam,

Aneta 

anecia1972@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam

Witam,   Buduje Blankę II, powiększam salon,z dwóch pokoi zrobię sypialnie z garderobą,w trzecim pokoju biuro i uwaga na górze dwa pokoje na lekkich schodach :)   Ciekawy projekt się klaruje, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Mam na razie zero ale jak  ktoś potrzebuje porady proszę zostawić swój mail   Pozdrawiam SW
Dzień dobry, Czy możemy prosić o jakieś fotki z realizacji projektu, ewentualnie namiary tel. albo czy jest możliwość zobaczenia budowy???? pozdrawiam, Aneta  anecia1972@op.pl

Witam, Blanka II po modyfikacjach - etap: Zadaszone, stolarka, elewacja. Chętnie podzielę się zdjęciami, zapraszam na budowę - Wielkopolska.tel: 509602486 cichya@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,   Buduje Blankę II, powiększam salon,z dwóch pokoi zrobię sypialnie z garderobą,w trzecim pokoju biuro i uwaga na górze dwa pokoje na lekkich schodach :)   Ciekawy projekt się klaruje, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Mam na razie zero ale jak  ktoś potrzebuje porady proszę zostawić swój mail   Pozdrawiam SW
Dzień dobry, Czy możemy prosić o jakieś fotki z realizacji projektu, ewentualnie namiary tel. albo czy jest możliwość zobaczenia budowy???? pozdrawiam, Aneta  anecia1972@op.pl
Witam, Blanka II po modyfikacjach - etap: Zadaszone, stolarka, elewacja. Chętnie podzielę się zdjęciami, zapraszam na budowę - Wielkopolska. tel: 509602486 cichya@wp.pl

Dzień dobry, interesuje mnie Blanka II zmodyfikowana tak, żeby można było zagospodarować górę.Czy bardzo trzeba było podnieść ściany i czy nie wpłynęło to negatywnie na bryłę?Proszę podzielić się zdjęciami z budowy, ewentualnie rzutem poddasza?e-mail: elposo@interia.plZ góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dzwonilem dzisiaj do pana jestem z kwidzyna czy pan moze mi wyslac ogolny kosztorys i cen mniej wiecej ile ten dom moze kosztowac w stanie surowym i pare zdjec jak mozna by bylo dziekuje pozdrawiam moj adres maila supermiro@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Kaśka

Witam. Proszę o udzielenie odpowiedzi, czy możliwe jest częściowe podpiwniczenie budynku np. żeby wejście do piwnicy było przez pomieszczenie gospodarcze? Proszę również o przesłanie ogólnego kosztorysu budowy jak i wymiarów projektu Blanka II na maila: katazy@o2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o udzielenie odpowiedzi, czy możliwe jest częściowe podpiwniczenie budynku np. żeby wejście do piwnicy było przez pomieszczenie gospodarcze? Proszę również o przesłanie ogólnego kosztorysu budowy jak i wymiarów projektu Blanka II na maila: katazy@o2.pl Pozdrawiam

Witam

Odpowiedzi proszę się spodziewać na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam,   Buduje Blankę II, powiększam salon,z dwóch pokoi zrobię sypialnie z garderobą,w trzecim pokoju biuro i uwaga na górze dwa pokoje na lekkich schodach :)   Ciekawy projekt się klaruje, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Mam na razie zero ale jak  ktoś potrzebuje porady proszę zostawić swój mail   Pozdrawiam SW
Dzień dobry, Czy możemy prosić o jakieś fotki z realizacji projektu, ewentualnie namiary tel. albo czy jest możliwość zobaczenia budowy???? pozdrawiam, Aneta  anecia1972@op.pl
Witam, Blanka II po modyfikacjach - etap: Zadaszone, stolarka, elewacja. Chętnie podzielę się zdjęciami, zapraszam na budowę - Wielkopolska. tel: 509602486 cichya@wp.pl
Dzień dobry, interesuje mnie Blanka II zmodyfikowana tak, żeby można było zagospodarować górę. Czy bardzo trzeba było podnieść ściany i czy nie wpłynęło to negatywnie na bryłę? Proszę podzielić się zdjęciami z budowy, ewentualnie rzutem poddasza? e-mail: elposo@interia.pl Z góry dziękuję.

Witam, interesuje mnie Blanka II w wersji z pokojami na górze. Bardzo proszę o zdjęcia lub rzuty poddasza.e-mail: pm.01@wp.pl Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,   Buduje Blankę II, powiększam salon,z dwóch pokoi zrobię sypialnie z garderobą,w trzecim pokoju biuro i uwaga na górze dwa pokoje na lekkich schodach :)   Ciekawy projekt się klaruje, zobaczymy co z tego wyjdzie :) Mam na razie zero ale jak  ktoś potrzebuje porady proszę zostawić swój mail   Pozdrawiam SW
Dzień dobry, Czy możemy prosić o jakieś fotki z realizacji projektu, ewentualnie namiary tel. albo czy jest możliwość zobaczenia budowy???? pozdrawiam, Aneta  anecia1972@op.pl
Witam, Blanka II po modyfikacjach - etap: Zadaszone, stolarka, elewacja. Chętnie podzielę się zdjęciami, zapraszam na budowę - Wielkopolska. tel: 509602486 cichya@wp.pl
Dzień dobry, interesuje mnie Blanka II zmodyfikowana tak, żeby można było zagospodarować górę. Czy bardzo trzeba było podnieść ściany i czy nie wpłynęło to negatywnie na bryłę? Proszę podzielić się zdjęciami z budowy, ewentualnie rzutem poddasza? e-mail: elposo@interia.pl Z góry dziękuję.
Witam, interesuje mnie Blanka II w wersji z pokojami na górze. Bardzo proszę o zdjęcia lub rzuty poddasza. e-mail: pm.01@wp.pl Przemek

dzien dobry interesuje mnie Blanka II w wersji z pokojami na górze. Bardzo proszę o zdjęcia lub rzuty poddasza emila130@poczta.onet.pl Emil dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, rowniez prosze o informacje czy jest mozliwe czesciowe podpiwniczenie domu wraz z przeniesieniem z pomieszczenia gospodarczego do piwnicy. Jaki jest szacunkowy koszt takiego projektu piwnicy? Prosze o przeslanie odpowiedzi na adres: bulimistrz@o2.pl.

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rowniez prosze o informacje czy jest mozliwe czesciowe podpiwniczenie domu wraz z przeniesieniem z pomieszczenia gospodarczego do piwnicy. Jaki jest szacunkowy koszt takiego projektu piwnicy? Prosze o przeslanie odpowiedzi na adres: bulimistrz@o2.pl. Dziekuje i pozdrawiam

Witam

 

Odpowiedź prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, czy istnieje możliwość poszerzenia domu od strony łazienki o szerokość tego daszka, a także poszerzenie pokoju dziennego tak aby się zrównał z jadalnią. Czy jest jakiś projekt, pomysł aby zabudować wejście do domu tak aby było wejście do garażu z wiatrołapu? Jaki byłby koszt takiego projektu po zmianach? Proszę o szczegółowe rysunki, materiały na maila: marekgalinskiglogow@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy istnieje możliwość poszerzenia domu od strony łazienki o szerokość tego daszka, a także poszerzenie pokoju dziennego tak aby się zrównał z jadalnią. Czy jest jakiś projekt, pomysł aby zabudować wejście do domu tak aby było wejście do garażu z wiatrołapu? Jaki byłby koszt takiego projektu po zmianach? Proszę o szczegółowe rysunki, materiały na maila: marekgalinskiglogow@gmail.com

Dzień dobry,

Tak, istnieje możliwość wprowadzenia opisanych zmian. Zmiany można zamówić w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Można również zlecić zmiany projektantowi adaptującemu po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Otrzyma Pan drogą mailową, w dniu jutrzejszym - rysunki oraz wycenę usługi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dzień dobry,

Chciałabym się dowiedzieć w kwestii wnętrza - jaki materiał zaproponowano w wizualizacji wykończenia kominka i jakiego rodzaju są cegiełki na ścianch.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Chciałabym się dowiedzieć w kwestii wnętrza - jaki materiał zaproponowano w wizualizacji wykończenia kominka i jakiego rodzaju są cegiełki na ścianch.

Pozdrawiam

Witam

Przy wykonywaniu wizualizacji wnętrz używamy materiały dostępne w programie graficznym, nie są to konkretne produkty konkretnych producentów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...