Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałabym się zapytać czy byłaby taka możliwość aby w miejsce garażu zrobić sypialnie z małą łazienka, a na poddaszu zlikwidowac łazienkę w sypialni i w ten sposób powiekszyć pokoje?

Witam

Zaproponowane przez Panią zmiany w projekcie Dariusz technicznie możliwe są do wykonania. Najlepiej nanieść je na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nie będą one wymagały zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, chciałabym się zapytać czy byłaby taka możliwość aby w miejsce garażu zrobić sypialnie z małą łazienka, a na poddaszu zlikwidowac łazienkę w sypialni i w ten sposób powiekszyć pokoje?
Witam Zaproponowane przez Panią zmiany w projekcie Dariusz technicznie możliwe są do wykonania. Najlepiej nanieść je na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nie będą one wymagały zgody naszej Pracowni.   Pozdrawiam

odnośnie powyższego pytania, czy mozna przesuwac sciany wewnętrzne tam gdzie są słupy podpiwrające dach - z tego co widzę są w sypialni, mozna je przesuwac tak , żeby pozmieniać wymiary 3 pokoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, chciałabym się zapytać czy byłaby taka możliwość aby w miejsce garażu zrobić sypialnie z małą łazienka, a na poddaszu zlikwidowac łazienkę w sypialni i w ten sposób powiekszyć pokoje?
Witam Zaproponowane przez Panią zmiany w projekcie Dariusz technicznie możliwe są do wykonania. Najlepiej nanieść je na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nie będą one wymagały zgody naszej Pracowni.   Pozdrawiam
odnośnie powyższego pytania, czy mozna przesuwac sciany wewnętrzne tam gdzie są słupy podpiwrające dach - z tego co widzę są w sypialni, mozna je przesuwac tak , żeby pozmieniać wymiary 3 pokoi

to znaczy mam pytanie czy mozna przesuwac sciany tam gdzie sa slupy na gorze tak by słup nie stal na srodku pokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy mam pytanie czy mozna przesuwac sciany tam gdzie sa slupy na gorze tak by słup nie stal na srodku pokoju?

Witam ponownie

Słupy można przesuwać jak już pisałam wcześniej w poziomie ( w prawo, w lewo) o rozsądną odległość. Pytanie w jaki sposób chce Pani przeorganizować poddasze? Bo jeśli będą to tylko lekkie przesunięcia ścianek- to OK. Problem np. pojawia się faktycznie w momencie, gdy chce Pani zrezygnować z łazienki przy sypialni - akurat w tej ściance znajduje się jeden ze słupów. Proszę podać adres mailowy - prześlę Pani szczegółowy rzuy poddasza, zobaczy Pani lokalizację słupów. Najlepiej jak na tym rysunku zaproponuje Pani swoją nową aranżację poddasza - wówczas konkretnie już architekci odniosą się do Pani propozycji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pojawiają sie Państwa odpowiedzi

Witam

Staramy się na bieżąco akceptować wpisy użytkowników naszego forum i w miarę możliwości na nie odpowiadać. Jeśli nie udzieliliśmy odpowiedzi na jakiś Pani/Pana post - proszę o ponowne jego zamieszczenie. Jak najszybciej na niego odpowiemy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie okna nad schodami, jak rozwiazali panstwo problem otwierania okna i jak je umyc bo jest dosc wysoko nad schidami??

Witam

Aby otworzyć lub umyć okno nad schodami można podstawić drabinkę bądź zamówić okna ze sterowaniem elektrycznym.

Mycie okien dachowych jest także możliwe z przestrzeni dachowej, gdyż obok nich biegną stopnie kominiarskie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, nie do końca rozumię. Koszt budowy takiego domu systemem gospodarczym pod klucz to 271 000 zł netto czy do tego należy dodać jeszcze 54 200 zł netto?

Witam

Zgadza się - koszt zakupu i montażu instalacji wewnątrz budynku należy dodatkowo doliczyć do kwoty kosztorysu za stan wykończony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

witam co trzeba by zrobic aby był to dom pasywny lub energooszczedny

Dzień dobry,

 

Budowa domu pasywnego wymaga opracowania projektu indywidualnego. Możliwe jest natomiast dostosowanie projektu DARIUSZ  do standardu budynku wysoko energooszczędnego. Konieczne było by zwiększenie izolacyjności termicznej przegród zewnętrznych (ścian zewnętrznych, podłogi na gruncie, dachu, stolarki okiennej i drzwiowej), zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, oraz wydajnego źródła ogrzewania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość paweł sajdak

witam prosze o szczegółowa wycene projektu dariusz oraz dariusz mały te 2 projekty mnie interesują i chyba sie na nie zdecyduje .. mam jeszcze jedno pytanie bo chce zwiekszyć wymiar salonu żeby mial ok 30 m2 ale w projekcie dariusz mały czy jest to możliwe poszeżyć dom o 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o szczegółowa wycene projektu dariusz oraz dariusz mały te 2 projekty mnie interesują i chyba sie na nie zdecyduje .. mam jeszcze jedno pytanie bo chce zwiekszyć wymiar salonu żeby mial ok 30 m2 ale w projekcie dariusz mały czy jest to możliwe poszeżyć dom o 1m

 

Dzień dobry! W naszej ofercie jest bezpłatne zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty oraz ogólne zestawienia i rysunki szczegółowe. Natomiast kosztorysy są odpłatne. W celu ich zamówienia proszę się kontaktować z Działem Sprzedaży, tel 71 35 20 440. Oczywiście istnieje możliwość poszerzenia budynku Dariusz Mały o 1m. Taką zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń oraz zestawienia materiałów (DARIUSZ - LUSTRO) na adres: pawel307@wp.pl Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...