Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Gość Piotrek

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: piotrekdzik@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: piotrekdzik@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam Czy jest mozliwosc poszerzenia domu o ok. metr salon i metr kuchni i projekt bez komina zewnetrznego. Prosze o info na babapl@wp.pl

Witam

Zaproponowane zmiany technicznie możliwe są do wykonania. Można je zrealizować na dwa sposoby:

1. na etapie adaptacji projektu; nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację

2. zlecając naszym architektom - koszt i szczegóły ustalane indywidualnie pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Grzegorz

Witam jestem zaineresowany tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowej dokumentacji dotyczącej tego projektu na adres grzegorzekgrzes@gmail.com. I mam pytanko czy jest możliwość przeniesienia kominka na środkowa ścianę budynku która jest przy spiżarni?

 

Dziekuje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zaineresowany tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowej dokumentacji dotyczącej tego projektu na adres grzegorzekgrzes@gmail.com. I mam pytanko czy jest możliwość przeniesienia kominka na środkowa ścianę budynku która jest przy spiżarni?

 

Dziekuje.Pozdrawiam.

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy we wtorek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
W dniu ‎12‎.‎10‎.‎2018 o 16:27, Gość Kamil napisał:

Witam. Jest możliwość wysłania zestawienia materiałów oraz dokladniejszy dokumetacji na adres. bednar123587@o2.pl z góry dziekuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

Potrzebne materiały zostaną wysłane poniedziałek/wtorek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 year later...
Gość Robert

Witam jestem zaineresowany tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowej dokumentacji dotyczącej tego projektu na adres : robertmalkowskii@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...