Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ambrozja Nowa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 3 months later...
Gość Gość

Witam,

 

mam pytanie o powierzchnię użytkową czy podane metraże na projekcie poszczególnych pomieszczeń są powierzchniami użytkowymi, jeśli nie to proszę o ich podanie. i czy istnieje mozliwość zamówienia projektu Abbrozja Nowa bez garażu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie o powierzchnię użytkową czy podane metraże na projekcie poszczególnych pomieszczeń są powierzchniami użytkowymi, jeśli nie to proszę o ich podanie. i czy istnieje mozliwość zamówienia projektu Abbrozja Nowa bez garażu. Pozdrawiam

Witam,

Proszę o podanie adresu e-mail, na który będziemy mogli wysłać rysunki z wymiarmi i powierzchnimi pomieszczeń.

Wprawdzie nie posiadamy w tej chwili  gotowej wersji projektu bez garażu, ale możemy ją przygotować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu Ambrozja Nowa w odbiciu lustrzanym,bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i wymiaru pomieszczeń na adres : betonella@interia.pl Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu Ambrozja Nowa w odbiciu lustrzanym,bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i wymiaru pomieszczeń na adres : betonella@interia.pl Pozdrawiam Wojtek

Dzień dobry! Wszystkie dostępne materiały wyślemy na podany adres. W naszej ofercie kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Może Pan kupić kosztorys na stan surowy zamknięty lub wykończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam,

Jestem zainteresowany zakupem projektu Ambrozja Nowa, proszę również o przesłanie zestawienia materiałów w celu oszacowania kosztorysu. Dokumentację proszę wysłać na adres: michal.turkas@wp.pl

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, jestem zintetreswoany kupnem projektu w odbiciu lustrzanym, prosze o przesłanie wszystkich darmowych materiałów (zestawienia materiałów w celu oszacowania kosztorysu) etc., na adres mateuusz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, Jestem zainteresowany zakupem projektu Ambrozja Nowa, proszę również o przesłanie zestawienia materiałów w celu oszacowania kosztorysu. Dokumentację proszę wysłać na adres : k.banaszek@onet.pl

Pozdrawiam. Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowany zakupem projektu Ambrozja Nowa, proszę również o przesłanie zestawienia materiałów w celu oszacowania kosztorysu. Dokumentację proszę wysłać na adres : k.banaszek@onet.pl Pozdrawiam. Krzysiek

Dzień dobry! W dniu dzisiejszym wyślemy do Pana zestawienie materiałów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, Jestem zainteresowany zakupem projektu Ambrozja Nowa, proszę o przesłanie zestawienia materiałów w celu oszacowania kosztorysu. Dokumentację proszę wysłać na adres : dusza.pawel@gmail.com Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, Jestem zainteresowany zakupem projektu Ambrozja Nowa, proszę o przesłanie zestawienia materiałów w celu oszacowania kosztorysu. Dokumentację proszę wysłać na adres : glab0000@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Witam,

-czy jest możliwość adaptacji "strychu" nad garażem na pokój?

-czy na poddaszu sufit przewidziany jest w postaci płyty regipsowej czy zaprojetkowany jest drugi strop?

jeżeli także mógłbym prosić o kosztorys to proszę o przesłanie

mochelek@poczta.fm

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

-czy jest możliwość adaptacji "strychu" nad garażem na pokój?

-czy na poddaszu sufit przewidziany jest w postaci płyty regipsowej czy zaprojetkowany jest drugi strop?

jeżeli także mógłbym prosić o kosztorys to proszę o przesłanie

mochelek@poczta.fm

 

pozdrawiam

Dzień dobry,

można zaadaptować strych na pokój, linią przerywaną zaznaczono przykładowe zagospodarowanie tej przestrzeni.

Sufit na poddaszu zaprojektowano z płyt g-k mocowanych na stelażu, konstrukcję stanowią jętki.

Zestawienie materiałów do stanu surowego zostało wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...