Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lea


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Czy jest możliwość dostawienia do domu - po lewej stronie od wejścia - garażu jednostanowiskowego, z bezpośrednim wejściem do domu przez pokój 9,3m2? Zakładam, że pokój będzie spełniać funkcję pomieszczenia gospodarczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dostawienia do domu - po lewej stronie od wejścia - garażu jednostanowiskowego, z bezpośrednim wejściem do domu przez pokój 9,3m2? Zakładam, że pokój będzie spełniać funkcję pomieszczenia gospodarczego.

Witam

Zaproponowane powyżej zmiany w projekcie Lea technicznie możliwe są do wykonania. Można je nanieść na projekt na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Aktualnie projekt Lea jest w trakcie opracowania - gotowy będzie w drugiej połowie października.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie bardzo mi się podoba projekt domu "Lea" i mam pytanie czy będzie również dostępna wersja z garażem np. takim jak w projekcie Nina? Pozdrawiam

Witam

W najbliższym czasie nie przewidujemy opracowania projektu Lea w wersji z garażem. Można go oczywiście doprojektować na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam! Czy jest możliwość powiększenia pokoju dziennego + jadalni o pokój o rozmiarach 9,3 m2 likwidując ścianę na której znajduje się kominek?

Witam

Zaproponowane zmiany w domu Lea technicznie możliwe są do wykonania - najlepiej na etapie adaptacji projektu. Jest to tylko kwestia likwidacji ścianki działowej i przesunięcia komina.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Panek Alina

Witam, bardzo spodobały mi się trzy projekty Państwa firmy. Rozważamy z mężem zakup jednego z nich. Chcielibyśmy przyjżeć się projektom dokładniej i porównać je (domy sa bardzo podobne). Chodzi o projekty:

Lea

Kasjusz- w odbiciu lustrzanym

Romus

proszę o przesłanie dokładnych wymiarów tych domków

mój e- mial: alina.panek@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo spodobały mi się trzy projekty Państwa firmy. Rozważamy z mężem zakup jednego z nich. Chcielibyśmy przyjżeć się projektom dokładniej i porównać je (domy sa bardzo podobne). Chodzi o projekty: Lea Kasjusz- w odbiciu lustrzanym Romus proszę o przesłanie dokładnych wymiarów tych domków mój e- mial: alina.panek@onet.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry, 

 

   czy jest możliwość zmiany dachu na dach bezokapowy? Nie chciałabym jednak zepsuć bryły budynku i stworzyć brzydkiego domu:)

Pozdrawiam

Ania K.

Witam

Wykonanie takiej zmiany jest możliwe. Dom nie powinien stracić na swoim wyglądzie. Podobny zabieg wykonano przy projektach Oliwia i Oliwier.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Tomasz

Witam.
Bardzo bym prosił o przesłanie rysunków szczegółowych tego projektu w odbiciu lustrzanym na adres: alexzi@vp.pl

Pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

obecnie jestem w trakcie budowy domu LEA.

Mam pytanie odnośnie więźby dachowej.

Czy można zastosować kleszcze o wymiarach 4x20cm (w projekcie są zastosowane kleszcze 6x20cm),

lub zastosować kleszcze podwójnie na jadaną stronę krokwi skręcając je razem (jedna krokiew 4 kleszcze o wymiarach 4x20cm)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie jestem w trakcie budowy domu LEA. Mam pytanie odnośnie więźby dachowej. Czy można zastosować kleszcze o wymiarach 4x20cm (w projekcie są zastosowane kleszcze 6x20cm), lub zastosować kleszcze podwójnie na jadaną stronę krokwi skręcając je razem (jedna krokiew 4 kleszcze o wymiarach 4x20cm)?

Witam

Zapytanie przekazałam do konstruktora - jak tylko otrzymam odpowiedź, umieszczę ja na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapytanie przekazałam do konstruktora - jak tylko otrzymam odpowiedź, umieszczę ja na forum.

 

Pozdrawiam

Witam,

Zmiany dotyczące konstrukcji budynku muszą być poprzedzone analizą przeprowadzoną przez konstruktora.

Proszę zwrócić się z tym pytaniem do projektanta adaptującego, który dostosowywał między innymi konstrukcję więźby dachowej do warunków lokalnych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam,

W projekcie domu Lea na stropie przewidziane są ścianki działowe wykonane z płyt kartonowo-gipsowych

z wełną mineralną w środku.

Czy można zastąpić zaprojektowane ścianki przez ścianki działowe z pustaków ceramicznych grubości 11,5cm?

Czy strop jest zaprojektowany aby przenosić związane z tym obciażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...