Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Wiktor


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość celina

Witam.

Chciałbym wybudować dom Wiktor,jeżeli ktoś jest w trakcie budowy lub już wybudował taki dom,to byłbym wdzięczny jeżeli podzieliłby się swoimi wrażeniami z budowy. Jeżeli jest to możliwe to zdjęcia bardzo mile widziane.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam

Jesteśmy na etapie wykańczania i budowy ogrodu.Dom budujemy w okolicach Gorzowa. Chętnie wymienimy się spostrzeżeniami mój tel 661990853.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Paweł Lublin

Witam , w tym tygodniu zalewamy strop pierwszej kondygnacji "Wiktora" . Póki co budowa postępuje bez problemu ( jedynie pogoda ). Trochę marudzi wykonawca na ilość zbrojenia stropu i wykusze pod okna w salonie i kuchni. W razie pytań proszę o kontakt : paslo@plusnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , w tym tygodniu zalewamy strop pierwszej kondygnacji "Wiktora" . Póki co budowa postępuje bez problemu ( jedynie pogoda ). Trochę marudzi wykonawca na ilość zbrojenia stropu i wykusze pod okna w salonie i kuchni. W razie pytań proszę o kontakt : paslo@plusnet.pl

 

Witam,

Zachęcam Pana do umieszczania zdjęć z budowy domu Wiktor na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.

 

Witam,

Dziękujemy za uwagi związane z projektem Wiktor. Przekażę je projektantom, aby mogli je przeanalizować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Chciałam bardzo prosić osoby które wybudowały Wiktora czy nie mogły by mi wysłać zdjęcia z realizacji?? Bo jestem zainteresowana kupnem tylko się zastanawiamy z mężem a takie zdjęcia bardzo by mi pomogły w wyborze. Tu jest adres moniczka_buziole@amorki.pl Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Chciałbym wybudować dom Wiktor,jeżeli ktoś jest w trakcie budowy lub już wybudował taki dom,to byłbym wdzięczny jeżeli podzieliłby się swoimi wrażeniami z budowy. Jeżeli jest to możliwe to zdjęcia bardzo mile widziane.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Buduję dom Wiktor,zakończyłem tynki wewnętzne,chetnie porozmawiam w wolnym czasie z kimś kto jest zainteresowany tel.603477807 lub boguslaw40@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję dom Wiktor,zakończyłem tynki wewnętzne,chetnie porozmawiam w wolnym czasie z kimś kto jest zainteresowany tel.603477807 lub boguslaw40@tlen.pl

 

Witam,

Zachęcam Pana do umieszczania zdjęć z budowy domu Wiktor na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zdjęcia na pewno będą bardzo interesujące dla pozostałych użytkowników forum.

A szczegóły odnośnie konkursu znajdzie Pan na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesteśmy zainteresowani budową domu Wiktor pod Toruniem. Mieszkamy niedaleko od Państwa. Czy byłaby możliwość odwiedzenia Państwa i zobaczenia domu w rzeczywistości? Bardzo proszę o odpowiedź na kgb5@op.pl lub 606-85-64-20. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.

 

Witam. Mieszkamy niedaleko Trójmiasta, chcemy wybudować dom pod Toruniem. Czy byłaby możliwość odwiedzenia Państwa i obejrzenia domu w rzeczywistości? Bardzo proszę o kontakt: kgb5@op.pl, 606-85-64-20. Pozdrawiam, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo spodobał się nam ten projekt. Ile jest tych słupów na poddaszu? Szczerze mówiąc, wygląda na to, że chyba ich nie zauważyłam :) Czy jest ktoś, kto buduje dom wg tego projektu w okolicach Tarnowa Podgórnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam forumowiczów Wiktora.

Primo - pozdrowienia dla Miśka z jego rodzinnych stron. Obiecałem - słowa dotrzymuję .

 

Secundo - 21.03.2011r. wbito pierwszu słupek pod budowę domu.

 

Tertio - co do "przesadzonych" zbrojeń - jeszcze je przesadziłem - tzn. poszerzone ławy i wzmocnione w stosunku do projektu zbrojenie , a co tam ma mocno stać na nogach :)!

 

Kolejne zdjęcia w miarę możliwości i dostepności czasu :)

Pozdrowienia dla wszystkich budujących !!

 

P.S. Chciałem posta okrasić fotami - ale mi wywala , że "nie możesz użyc takiego formatu zdjęć". Więc sie pytam :

ki ch....:) wodę mąci ?

Link do zdjęć poniżej:

www.img18.imageshack.us/g/zdjcie0201l.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Tomasz

Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.

 

Witam,

 

czy istnieje możliwość wglądu na projekt techniczny ? Chodzi mi właśnie o te słupy, szczególnie w pokojach dzieci ? Czy jeśli pisze Pani ...bardzo kosztowny..., to cena orientacyjna bardzo odbiega od właściwej ?

Byłbym wdzięczny za wszelką podpowiedź : keczemot@wp.pl

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość keczemot

Witam,czy budujący ten dom, polecają jakieś zmiany co do oryginału i czy przedstawiony kosztorys biura projektowego bardzo odbiega od rzeczywistego ?!Byłbym wdzięczny na Państwa odpowiedzi.keczemot@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Dokonaliśmy następujące zmian: wyprostowaliśmy dach nad garażem wstawiając okno , w ten sposób mamy duży, piękny pokój bez słupa ;powiększyliśmy gabinet na dole, rezygnując z małego zadaszenia i dodając okno po lewej stronie;podnieśliśmy ściankę kolankową o jeden pustak . Ze słupów w pokojach dzieci nie da rady zrezygnować, rozmawialiśmy na ten temat z architektem, rozwiązaliśmy ten problem dostawiając ściankę od słupów do okna i robiąc w ten sposób garderoby.Kosztorys biura projektów jest zgodny z faktycznym kosztami jakie ponieśliśmy.W najbliższym tygodniu zaczynamy kłaść klinkier, po zrobieniu zamieszczę zdjęcia. Pozdrawiam Wszystkich Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dokonaliśmy następujące zmian: wyprostowaliśmy dach nad garażem wstawiając okno , w ten sposób mamy duży, piękny pokój bez słupa ;powiększyliśmy gabinet na dole, rezygnując z małego zadaszenia i dodając okno po lewej stronie;podnieśliśmy ściankę kolankową o jeden pustak . Ze słupów w pokojach dzieci nie da rady zrezygnować, rozmawialiśmy na ten temat z architektem, rozwiązaliśmy ten problem dostawiając ściankę od słupów do okna i robiąc w ten sposób garderoby.Kosztorys biura projektów jest zgodny z faktycznym kosztami jakie ponieśliśmy.W najbliższym tygodniu zaczynamy kłaść klinkier, po zrobieniu zamieszczę zdjęcia. Pozdrawiam Wszystkich Aneta

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...